Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zadny exe nejde spustit

fofr (87)|11.4.2005 16:21
zapnu PC, :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
ikony na plose nejsou obrazky softu, ale pouze prazdne policka
po klepnuti to rve, ze nelze spustit
:(( :(( :((
dobre, jdu do programy a zkousim spustit pres toto
:(( :(( :((

taky nejde, dobre, zkusim program files a primo exe soubor. :(( :(( :((
taky nejde a take tam zmizely obrazky a jsou tam jen prazdne policka
:(( :(( :(( :((

zkusim restart a nouzovy rezim a to same
:-k :(( :-k :(( :-k :(( :-k
nejde

KU*VA ze by zase nejaky exežrout?

ale pod tou prazdnou ikonkou je napsana odpovidajici velikost souboru

a nejde ani zpustit exe soubor ze zipu ci z raru.

jediny co jde, je MOZILLA FIREFOX
aspon se ku*va domluvim s TV Freakem
Ivo Mašek (10205)|11.4.2005 16:32
Pro Win98:
Tento počítač - Zobrazit - Možnosti složky - Typy souborů. Tam jsou přičleněné akce. Jestli tam je chyba, je lepší reinstal.
clee (6592)|11.4.2005 16:35
virus jako krava, mel sem ho taky, na nazev si nevzpomenu, pomuze jen format (resp. likvidace vsech nakazenejch exacu) a reinstal


ivo: blabol
Ivo Mašek (10205)|11.4.2005 16:38
Pokud nepřiřadíš spouštěcímu souboru akci, neotevřeš ho. Pokud přiřadíš špatnou akci - tak ho také neotevřeš.
Zkus si to tam vymazat. Budeš mít celkem problém.
clee (6592)|11.4.2005 16:41
ale fofrik pise ze mu nejde spustit ani samotnej exac, to nema s asociacema nic spolecnyho
jopein (450)|11.4.2005 16:46
zálohovat co jde a format c: :-(((
Devaster (477)|11.4.2005 16:46
clee :
jj virus tez som ho kedysi chytil a uspesne vyliecil az najlepsim antivirom :
format c: :-E
clee (6592)|11.4.2005 16:50
zalohovat jo, ale zadnej z nakoplejch exesouboru ne, jinak to mas hned zpatky
jopein (450)|11.4.2005 16:55
[quote=clee]zalohovat jo, ale zadnej z nakoplejch exesouboru ne, jinak to mas hned zpatky[/quote]
však říkám - co jde ,viry ne e
clee (6592)|11.4.2005 17:00
jasny, jen zduraznuju, me se to treba povedlo takhle zkurwit :-I sem holt lama :-R
Devaster (477)|11.4.2005 17:03
na symantecu nieco je ale to asi nie je tvoj prípad :
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/trojan.wintrash.html
fofr (87)|11.4.2005 17:31
:(( :(( :((

ku*va to je zas den

Ivo: mam XP ne win98

clee: takze i slozku, kde mam zalohu a v pripade potreby k nainstalovani vsechny softy pokud je to na c:/ tak zbytecne zalohovat?

Devaster: myslim neni muj pripad, skoda, uz bych vedel co a jak B-)

Jopein: :(( proc nepises neco prijemnejsiho? :BB:
clee (6592)|11.4.2005 17:38
mno tezko rict jestli ten smejd napad uplne vsechno, me napadnul kazdej soubor kterej sem oznacil, mozna mas jinou mutaci, takhle se to blbe odhaduje, kazdopadne udelej cistej instal, uplne nejdriv nahod nod32 nebo norton a proskenuj vsechno nez zacnes delat neco dalsiho at to nedelas zbytecne
jopein (450)|11.4.2005 18:08
fofr

Jopein: proc nepises neco prijemnejsiho?

Stávají se i horší věci na světě, mě třeba bouchnul HDD . Z PC se zadýmilo jak ve válce a v krytu disku byla díra !!!! v průměru 1 cm.
O to ani nešlo, ale měl jsem tam data které mi budou do smrti chybět. Třeba fotky mojí babičky. Proto zálohovat , zálohovat, zálohovat.
Už to bylo lepší ?
Hlavně klid a nespěchat. :-)
mouty (690)|11.4.2005 19:00
Co takhle vzít disk k někomu kdo má dobrej antivir a vše napadené odstranit a co zůstane tak to potřebné zálohovat ??? :-I
Diablo (668)|11.4.2005 19:13
[quote=mouty]Co takhle vzít disk k někomu kdo má dobrej antivir a vše napadené odstranit a co zůstane tak to potřebné zálohovat ??? :-I[/quote]

fofr nemá asi jen jedno PC

nebo jsou napadeny všechna? :OO



:-!!!
clee (6592)|11.4.2005 19:17
osobne bych to neriskoval, byl to smejd roztahovacna
pavelpt (2713)|11.4.2005 20:47
První kolo se dělá tak, že se natáhne s diskety dos a zjistí se název viru (je-li to virus a ne Billův záchvat).
Potom se zkusí z příkazového řádku jednoúčelový antivirus, většinou na takové exoty existují.
Ne-li, nabootuje se z CD v Safe mode a s CD verzí antiviru se pokusít vymýtit satana.
Teprve až selžou včechny pokusy onen format, ale psal jsem už jinde, raději nový počítač, když už mám dělat všechno znova :-)
fofr (87)|11.4.2005 20:53
neni ale mozne zjistit co to je za svinu
Lubi (408)|11.4.2005 20:54
brzdete chlapi!

Hele fofre :) : Mel jsem to samy..nedalo se skoro dostat do zadny slozky, neslo nic spustit, atd. proste jsem byl hrozne nas**nej. Vyresil jsem to ale tak, ze jsem tam nainstaloval programy AdAware a BPS Spyware-pokud ti nejde exe, tak pokud se pamatuju, tak ten vir(stenice, proste bordel) co jsem mel ja se dal obejit tak, ze stisknes Ctrl+Atl+Del a das pres spravce spustit novou ulohu (tam si pak programy najdes)! Tak muzes vyse zminene programy nainstalovat (pripadne i antivir) a spustit -> vylecit.

ZATIM ZADNEJ FORMAT!! ...zadnej vir neni dokonalej...zkus to..
pavelpt (2713)|11.4.2005 21:18
Pokud je vir šikovný, nakpne i antivir a ten potom hlásí jsem poškozenej :-((( ,nefachám.

Billův instalák a z něho to nabootovat, kvůli bezpečnosti bych radil já.
exTNT (1421)|11.4.2005 21:47
fofr: Jenom mi není jasný - píšeš sem asi z jinýho kompu, že jo?
Kdyby ne a mohl ses z toho napadenýho dostat na net, tak jdi na housecall.trendmicro.com (výrobce PCcilinu), tam je perfektní on-line scan, nahraje Ti ActiveX do kompu (takže odpadá riziko nakaženýho antiviráku), proskenuje Ti v kompu co si zaškrtneš a na konci Ti nabídne řešení virů, který najde (co jde vyčistit, vyčistí, co nejde, můžeš smazat nebo uložit do karantény), jenom si nezapomeň před tím vlastním čištěním vypnout "System Restore", páč by se Ti ten vir moh po restartu obnovit... (pravej klik na "My Computer", Properties, záložka System Restore a zaškrtnout "Turn off System Restore on all drives".
Já normálně používám Avast a ten nic nenašel (předevčírem) a zrovna včera jsem zkoušel tu beta verzi "housecall" od Trendmicro ( http://housecall60.trendmicro.com/en/start_corp.asp?id=scan ) a ta našla čtyři viry (java_bytever.b, java_bytever.g, html_mhredir.a a js_small.r), jednoho špiona (spyw_netvzrvw.b) a 13 cookies (o kterejch vím, takže jsem je nechal žít).
Takže tak.
fofr (87)|11.4.2005 22:17
exTNT:
jasne pisu z druhyho kompu, je mi to ale divny, protoze ten co to chytnul tak nechodi na net no ale byl zasitovanej s tim, co z nej pisu.
V siti uz ho nemam, ted navic trnu, aby mi nevytuhl i tento, co s nim este komunikuju, Preci jen byl v siti cely den, co jsem nebyl doma.

Jinak jsem vse projizdel: NOD32, ad-aware, ad-Watch, AVAST a kde nic tu nic, nic nenasel. no zkusim toto, mooooooc diky za radu
Miuvek (858)|11.4.2005 22:43
No, mě se stalo něco podobného ve win98 v práci - došlo k nainstalování nějakého šmejdu z netu - normálně se objevil v "Přidat, odebrat programy". Odinstalace legitimní cestou - a stejné projevy s ikonami, nic nešlo spustit. Po restartu systém žádá CD key jako při instalaci, poté explorer.exe provedl neplatnou..., blabla a poté už jenom prázdná obrazovka s tapetou... reinstal je mnohem rychlejší, než oživovací procesy s nejistým výsledkem. Bohužel jsem si jméno toho šmejdu sice napsal, ale nějak to nemůžu najít a z mé paměti to už nevydoluju (právě proto jsem si to psal :-) )
fofr (87)|11.4.2005 23:11
LUBI: to jsem taky zkousel, ale nic tam fakt nebylo, zadna znamka nejakyho prasivce



hmmm, nevim co bych jeste zkusil, asi mne ceka reinstal :((
protoze uz se ani nemuzu pripojit k neti pres explorer
(proste se ta ku*va nespusti)

a kdyz jsem vlozil cd, ze nainstaluju Mozilu, (ona mi totiz zmizela) tak instalace taky nesla okamzite soubor exe zesedivel
se*u na to

to jsem se zas teda pekne vytocit :((

diky vsem za rady :BB:
exTNT (1421)|12.4.2005 00:43
fofr: Tak jsem Ti našel toho Tvýho kámoše (kdybyste měli pocit, že jste tu větu už někde slyšeli, pak se nemýlíte - Roman Skamene v Bony a klid... :-E )
Mrkni na tohle http://www.viry.cz/1pomoc/popisy/zobraz.php?id=110 , není Ti to povědomý?
fofr (87)|12.4.2005 01:52
hmmm, diky
idu do toho :BB:

este malo hodin a stejne asi neusnu :-((

ale stejne je mi to nejaky divny, postu outlockem nestahuju 9-)
exTNT (1421)|13.4.2005 12:42
Tož japa to dopadlo?
fofr (87)|13.4.2005 21:04
jak pak to dopadlo???? :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

su nasraty jak brigadyr a nechapu co se deje :(( :(( :(( :((

preinstaloval jsem komplet cely PC,
dal jsem novy HDD na system 60 GB (novy disk, ktery tam nebyl)
2 ks HDD 120 (SERIAL ATA) jsem zcela vycistil a naformatoval. V pohode jsem nainstaloval 3 softy, ktere mi jedou i v druhym PC
skoncil jsem vcera, vlastne dneska o pul ctvrte rano
V poledne jsem jeste ten jedenHDD znovu preformatoval na ntfs a vypnul. Ted prijdu k PC, zapnu, ze si vypalim nejakou muziku do auta a ku*va nereaguje ani jedna ikonka na plose, najednou vyjede mechanika LG a nejde zasunoput zpet. Zkusim restartovat a do posledni chvilky co jede pc tak proste nejde zasunout, okamzite vyjizdi.
restartuju a koukam, na plose uz nejsou ikony, ale ku*va ty za*rany prazdny policka, ktery nejdou spustit
toz ku*va kde to jsme? u tatarů nebo cooo?

ze staryho PC je vse preinstalovany a preformatovany. ted navic problem s tou LG mechanikou, ze by nejaky hardware?

hlavne mi nikdo nepiste, ze jsou blby softy, win XP prof a podobne, protoze mi vse jede na ostatnich bez problemu

litr slivovice, kdo mi to do pulnoci rozjede :BB:
jojto (865)|13.4.2005 21:29
Jak citam tak citam, na infiltraciu to nevyzera. Pokial mas pravidelnu aktualizaciu antiviraku nemal by byt problem. Mozes vyskusat nejaky online antiv. test. http://www.viry.sk/online.htm a hlavne tam nechaj nejakeho slusneho rezidenta http://www.virusy.sk/bulletin.ltc . V poslednych tyzdnoch je na virus. scene pomerne klud http://www.viry.sk/radar.htm .
jojto (865)|13.4.2005 21:37
A este pridam stranky Igiho Haka, na ktore nieje na skodu obcas nakuknut http://www.viry.cz/go.php :-)
fofr (87)|13.4.2005 22:00
online antiv. test prave uz pc nezvlada :-((( :-((( :-((( :-((( :-(((
mouty (690)|13.4.2005 22:01
Fofr až to pc budeš vyhazovat tak mě řekni kam :-E .
jojto (865)|13.4.2005 22:08
Najlepsie ked tam dostanes napr. Nod32 hoci aj DOS ver. http://u4.eset.com/eval/msdos/noddossk.exe . A preskenujes to. Ale ako vravim, pokial si pravidelne aktualizoval tak problem nieje v tom.
clee (6592)|13.4.2005 22:19
to neni mozny, tam ti muselo neco zustat, vyhod vsechny disky, nech tam jen systemovej, zformatuj ho a z CD!!!!! nainstaluj system, tohle je na pul hodiny, abych se priznal me tohohole worma taky nenasel zadnej antivirus
fofr (87)|13.4.2005 22:50
hlidalo mi to A zaroven se aktualizovalo:
nod32
ad-aware
ad-watch
kerio

asi
jdu na to
Ivo Mašek (10205)|13.4.2005 22:58
Nejsi jediný obdarovaný. Právě jsem dokončil nucený reinstal.
clee (6592)|13.4.2005 23:29
zkus ten disk este z fdiskovat, treba ten srac zustal viset na v systemovejch sektorech nebo jak se tomu nadava, sou i takovy wormove
stayman (12393)|14.4.2005 01:22
Esteze mam Symantec 9-)
fofr (87)|14.4.2005 01:24
Ivo fakt? :OO :OO :OO :OO :OO

tak to jsem rad, ze nejsem sam a ze asi teda neco lita, resp.zacalo.
myslel jsem si, ze jsem to sam sliznul.

jinak uz mam preinstalovano, akorat tam davam ovladace.

problem s LG palirbnou ale pretrval, :-?
jakmile zapnu PC, okamzite se otevre a nejde zavrit,
asi pujde do riti, ze by to byla obet? :-G
fofr (87)|14.4.2005 01:33
to Stay: nooo Symantec je dobry, byl jsem s nim nadmiru spokojen, nez skoncila verze 2004. ver 2005 jsem uz nerozchodil a kdyz jsem zjistil po zruseni symanteku a nera jak se zrychlilo pc, tak jsem hned hrabnul po jinej ochrane,

ale mohol by si mi pomoc a vyresit ten problem s LG :-((
PRECO SA OTEVRE PRI ZAPNUTI PC, A NEIDE ANI NASILIM DAT ZPET, OKAMZITE ZASE VYLEZE. KED JI ZASUNEM NATVRDO A PODRZIM CHVILKU, TAK ZOSTANE ZATVORENA,
KDO VIE, CI BUDE PALIT 9-)
clee (6592)|14.4.2005 01:34
este nez ji zacnes rozdupavat zkus ji flashnout :-)
jojto (865)|14.4.2005 06:04
[quote=StayMan by €RikŁ€]Esteze mam Symantec 9-)[/quote]
Az na tie diery :-D

To nieje mozne aby to bolo dielo nejakeho "worma". Neverim. Na to by Nod32 kapol.Tu Ti pomoze len komplet reinstal a format HDD.No ak ho niecim "chytis" tak mi ho posli. DAKUJEM :-D .
Ivo Mašek (10205)|14.4.2005 06:45
Ivo fakt?
Jo, fakt. Ale udělal jsem si to tak trochu sám - lezl jsem tam, kam jsem neměl.
Ale prča byla v tom, že jsem se dostal pouze na ůvodní stránku PC a to ještě k tomu bez ikon, i v nouzovém režimu. Dál to šlo pouze vypnout. Já neměl šanci si nic prohlédnout.
Ani nevím, jak se ten vir jmenuje. Ono se asi na vteřinu objevilo varování, a pak konec, pád celého OS - už nešel oživit.
AleK (814)|14.4.2005 06:53
fofr
myslím že by bylo nejlepší smazat nultej sektor na hd a začít úplně s čistým stolem, ale příjdeš o vše bez debaty
fofr (87)|14.4.2005 08:06
tak :-)

vse ciste, zacinam od znova

:(( cert vem data :((

akorat ta LG mi se*e, porad se otvira po zapnuti PC A NEJDE ZAVRITprepsal jsem firmware
stayman (12393)|14.4.2005 10:51
:-E :-E :-E tak to pocujem prvykrat s tymi dierkami!!! Sak bud rad, nemusis ju zbytocne otvarat TY !!! :-E
fofr (87)|14.4.2005 19:09
:-I
LG uz je vyresena, po odpojeni kabelu a pripojeni pouze napajeni, se otevre hned pri spojeni, takze LG sla do kytek,
nevim jestli je to nahoda, nebo soucast krize PC
stayman (12393)|14.4.2005 20:50
jojto
Společnost Symantec již chybu v produktech opravila – opravy jsou dostupné přes systém LiveUpdate.

zo dna 22. 4. 2004 :-E :-E :-E
Ivo Mašek (10205)|14.4.2005 21:04
po odpojeni kabelu a pripojeni pouze napajeni........nevim jestli je to nahoda
Vir zničí data, nikoli napájení. To zničí neuhlídaná proudová špička. Ta ale většinou zničí vše - v té rychlosti se stačí kolikrát dostat i za zdroj a je konec.