Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): philips S em2 E AA spatny obraz

Neregistrovaný (0)|24.3.2012 20:18
Tazatel: tonnydenny

Znění dotazu: zdravim mam dotaz vcera jsem si koupil klasickou fhilips televizi 82" 100hz ale ma takovy spatny obraz rekneme neostry nejvice to jde videt jak jsou treba male titulky takrka necitelne telka je nejaky patek stara jo ale tady na tech klasickych telkach se prece nema co kazit ne? predtim jsem mel akai 72 obraz jak fotka... Ted je ten obraz stejny jak na plazme samsung 127" 7 lest stare to jsem si rek ze ta uz je vyjeta ....Dala by se nejak ta pjilipska opravit nebo je to nejake haklivejsi na prijem jedu na kabelovce ....na dvd je to taky takove nejake divne nechci ji davat pryc je pekna vcetne stolku
KamilZ (10277)|24.3.2012 20:40
Pokud to není pokus o vtip, tak:
- nauč se češtinu
- se nauč psát, ať se to po Tobě dá číst
- přečti si, jaký je rozdíl v jednotkách (palce a cm, nepředpokládám, že by jsi měl Samsung s úhlopříčkou 127", tj. 322cm)
- napiš pořádně, co máš za TV (přesný typ), jakou máš kabelovku (poskytovatel a typ), jestli máš HD, jaký DVB-C STB, jak je to propojené, ...
interfernet422 (1575)|25.3.2012 01:24
Tonnydenny tvoje nová fhilipska má už vypálenou obrazovku. Zkus najít opraváře, který provede její regeneraci, nebo trochu zvedne žhavící napětí a přiostří. Pokud ani tato operace nepomůže, pak buď obětovat hříšné prachy a sehnat novou obrazovku, nebo ponechat jako dekorační předmět, když je pěkná včetně stolku. Snad nestála hromadu peněz....