Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE40C650 - problém s HDMI

Infidus (4)|17.3.2012 18:25
Zdravím, přes noc mi z ničeho nic přestaly fungovat všechny přístroje zapojené přes HDMI do televize, psalo to, že není správně zapojen kabel atd... Druhý den z ničeho nic začal fungovat set top box, ale ať přepnu na jakýkoliv HDMI kanál (HDMI 1 = PC, HDMI 3 = Xbox) pořád mi běží jen televize ze set top boxu. Když vypojím set top box a nechám pouze xbox nebo PC, opět mi to píše, že kabel není správně připojen. Zkoušel jsem televizi resetovat na factory default, zkoušel jsem jí nechat přes noc vypojenou ze sítě, ale nic z toho nepomohlo. Máte nebo měl jste někdo podobný problém? Moc bych ocenil jakoukoliv radu. Děkuji
KamilZ (10277)|17.3.2012 20:41
Takže HDMI 1 = PC, HDMI 2 = STB, HDMI 3 = Xbox? Když do HDMI 2 připojíš PC/Xbox, funguje? Ale podle popisu se bojím, že to bude na servis :-(
Infidus (4)|17.3.2012 22:59
Xbox ani pc nejdou v žádným HDMI, zkoušel jsem zapojit xbox do monitoru přes stejnej kabel a šlo to v pohodě, nejde to jen u tý televize
zatty (1215)|18.3.2012 07:50
jestli je v záruce tak volej servis...přesně to samé se stalo známeméu ale jemu nešly 2 ze 4 hdmi,,,prostě se uplně umřey.....vyměnilimu desku s HDMI konektory a hurá funguje