Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

BRAVIA KDL-37EX521 jak nastavit internetové video

adminpc (7)|5.3.2012 15:04
Zdravím mam dotaz zda někdo neví, máme televizi BRAVIA KDL-37EX521. A když se k ní připojí internet tak je možnost koukat se na záznamy. NPŘ: youtube ,eurosport AJ. A mě zajímá jestli se tam dá přidat jelikož sem si myslel že tam je nějáký flash player a že když si v prohlížeči otevřu dejme tomu českou televizi i-vysílání. Tak to nejde. Tak mě zajímá jestli se tam dá přidat nějáký server s videm. Děkuju
Lucio9999 (140)|7.3.2012 10:40
no tiez mam internet sony tv,a som sklamaný,že mi nejde flash videá z prehliadača. Videá idú iba z tých aplikácií,ktore tam Sony dalo,teda youtube, axn,a podobne. Ale ked si chcem pozret nejake flash video v prehliadači,naprikald z nejakej hocijakej web stránky,mám smolu :-(
adminpc (7)|16.3.2012 19:24
JJ tak vidím že nejsem sám s problémem. Možná by stálo za to zeptat se přímo SONY.
gallibob (171)|17.3.2012 08:15
[QUOTE=adminpc;402260]JJ tak vidím že nejsem sám s problémem. Možná by stálo za to zeptat se přímo SONY.[/QUOTE]

Nestalo:)
uvedomte si ze vetsina dnesnich zarizeni flash jako takovy vubec nepodporuje(at prehravac ci v prohlizeci),at uz internet v TV ci vlastne ani zadne MMC.Todle neni problem jako "chyba" daneho zarizeni.Co vim tak snad jen jeden vyrobce TV(ale mozna se pletu treba jich je uz vice) umi archyvy ceskych televizy primo v TV ale jinak je potreba si na archyvy poridit nejake MMC(ale pozor ne vsechny to umi, co vim tak Xtreamer,eGreat vyssich rad urcite).No a co se flashe v integrovanych prohlizecich jak TV tak MMC tyce tak tam nevim ani o jednom, ktery by to vtuto chvili umel(tyto prohlizece sou jen nouzovky a nejsou plnohodnotnymi prohlizeci jako mate na PC).Pokud chcete pouzivat flasch na TV tak se bez HTPC(ci proste plnohodnotneho PC) v tuto chvili u TV neobejdete...