Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Magix Studio X 4 Pro

steviezah (272)|28.2.2012 04:00
Poněkud jsme zaprasili pokecem o tomto softu jiné vlákno, proto jsem založil tohle.
Poprosil bych moderátory zda by šlo původní vlákno promazat a příspěvky přeložit sem.Jde o tohle vlákno
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20626-Smart-rendering-AVCHD
a o příspěvky od čísla 30 od uživatele Jarino1978 a následující ode mně a ostatních.

A ostatní bych rád poprosil aby příspěvky o tomto softu dávali sem pro přehlednost a nepřidělávali jsme adminům práci.
steviezah (272)|28.2.2012 15:42
Jak už psal Jarino1978 jako alternativa ke Corel X 4 a podle mně i pro Avid Studio dost dobré.Jen je třeba pochopit filosofii programu a nepokoušet se v tom dělat jako v nějakém jiném softu.
Každý soft má ovládání nějak jinak, takže já nebudu tvrdit, že se mi v tom blbě dělá, protože to nebo ono je např. v Ediusu jinak.
Konkurence k Vegasu Pro to asi nebude, ale pro Vegas Movie už ano.Udělal jsem screen jak jsem si Magix nastavil k obrazu svému.Okno s transition a efekty zapínám podle potřeby Shift+P.
Takto mám nastaveno pro editaci v Standart mode. Pro export na disky se celá aplikace přepne do jiného okna.Ještě je možno zapnout Basic mode, ale to si zkuste sami:D.
Magix.jpg
steviezah (272)|28.2.2012 15:54
Nudil jsem se, tak přidávám obrázek v Basic mode, který jsem si pojmenoval Pinnacle Look, ale vypadá to spíš jako Videospin:D.
Videospin_look.jpg