Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

rychlá úprava mkv

morricone (6)|21.2.2012 11:01
Zdravím ,mám dotaz na zdejší odborníky.Mám tv Panasonic TX-P46ST30 a z externího HDD mi nejdou přehrát některé filmy.Absolutně nemůžu přijít na příčinu.Většinu mám v kontejneru mkv a i přes muxování v mkvmerge mi píše tv soubor není podporován.Pomůže mi někdo jak nejrychleji a případně v čem a jak mkv upravit tak aby to ta mám tv přehrála ? Můžu případně nahodit i mediainfo mkv které jedou či nikoliv. Děkuji mnohokrát
vivid.sk (11472)|21.2.2012 11:04
Nepravis to nijako. TV skratka nepodporuje kombinaciu profilu a ref-frames. Pomoze jedine re-encode (narocne na cas, strata kvality) do nizsieho profilu High@4.1 s nizsim poctom ref-frames.
Toto ta vsak zachvilku prestane bavit, takze casom si kupis nejake pouzitelne MC.
morricone (6)|9.4.2012 14:35
Některé videa mám v mpeg a mpeg2 a to má tv nepřekouše.Co ale dokáže, je soubor s kodekem H264.Má otázka : v jakém programu lze překodovat do h264 pokud možno bez žádné komprese(ztráty kvality).Zkoušel Avidemux ale nepřišel jsem na to ...Díky za rady
golfLC (1941)|9.4.2012 20:56
za 50€ máš "jazdené" MMC WDTV LIVE, ktoré Ti prehrá všetky formáty, čo potrebuješ, čas, energie a tvoja energia na to vynaložená nie vždy so zdárnym koncom za to stojíB-)