Teď jsem něco potřeboval vyhledat na fóru a měl bych pár tipů na zvážení:

1. Přepnout jako výchozí výsledek hledání zobrazení jednotlivých příspěvků a ne témat. Je to z toho důvodu, že se většina témat nakonec zvrtne úplně někde jinde. Když pak při vyhledání slova "Pasivní 3D" uvidím ve výsledku téma "Co si dám k večeři" (příklad ), tak to téma stejně většina uživatelů neotevře a řekne si, co to našlo za blbosti.
2. Obdobně bych v pokročilém hledání přepnul jako výchozí stránku "Hledat jediný typ obsahu" (nevím jak ostatní, ale tohle používám nejvíc).
3. Pokud se zadá špatný řetězec, tak se napíše, že nebylo nic nalezeno. Špatným řetězcem myslím třeba "HDD". Příspěvku obsahující HDD je tady hodně, ale zřejmě je to krátké slovo a tak se vyloučí z hledání (můj dohad). Pokud je to tak, tak by se spíš měla zobrazit patřičná chyba, protože opět si uživatel bude myslet, že to tady není (staré verze fóra do tak tuším dělala).
4. Nikde jsem nenašel nápovědu, jaké jsou možnosti logických operátorů (mimo klasiku and or), masek (*, %) apod.
5. Nebylo by špatné alespoň na stránku pokročilého vyhledání umístit 3-4 příklady (hledám příspěvek s některým ze slov, příspěvek se všemi slovy, příspěvek s přesnou frází, ... apod.)