Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Jaký doporučítě slušný DVB-T přijímač do 1000 Kč (Ideálně do 800,- )

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Potřebuju koupit nový DVB-T externí tuner...
    Co koupit?
    Narazil sem na toto:
    http://www.ppelectronic.cz/zbozi/set...-fta17---cerny
    Je to dobré?

Prosím žádné Sencory, GoGeny a podobné svin...

Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

V té cenové relaci je defacto jedno, co si pořídíš. Ono to je ve většině případů od stejného výrobce (pouze se liší název a malinko design).
    Poznámka: Minulý týden jsem od Penty dostal zboží, které mělo vypadat úplně jinak (hodně jinak) a mělo mít úplně jiné parametry. Od Penty jsem si zboží objednal v nouzi, protože jinde už nebylo a jak jsem se před pár dny dozvěděl, už se nevyrábí (v těch deklarovaných parametrech a vzhledu). Tak to jenom tak pro informaci (nalož s ní dle tvého uvážení )

Mrkni do našeho bazárku, je tam jeden šikovný, nepoužívaný na prodej, tak se s prodávajícím domluv (jestli budeš mít zájem):
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...-Universe-5000
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 18-02-2012 v 07:05

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od F8R Zobrazit příspěvek
    s topfieldami mam dobre skusenoti, maju citlivy tuner, je to vyoda ak byvate v mieste kde je problematicky prijem

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od makovic Zobrazit příspěvek
    s topfieldami mam dobre skusenoti, maju citlivy tuner, je to vyoda ak byvate v mieste kde je problematicky prijem
    Zřejmě ano...nechytal sem totiž na náš předchozí set top box STV kanály, které jiní běžně chytali...
    Měli jsme Sencor...já sem ho nekupoval a moc dobře sem věděl jak to s ním dopadne.

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    V té cenové relaci je defacto jedno, co si pořídíš. Ono to je ve většině případů od stejného výrobce (pouze se liší název a malinko design).
    Poznámka: Minulý týden jsem od Penty dostal zboží, které mělo vypadat úplně jinak (hodně jinak) a mělo mít úplně jiné parametry. Od Penty jsem si zboží objednal v nouzi, protože jinde už nebylo a jak jsem se před pár dny dozvěděl, už se nevyrábí (v těch deklarovaných parametrech a vzhledu). Tak to jenom tak pro informaci (nalož s ní dle tvého uvážení )

Mrkni do našeho bazárku, je tam jeden šikovný, nepoužívaný na prodej, tak se s prodávajícím domluv (jestli budeš mít zájem):
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...-Universe-5000
    Díky...
    Trochu mě ale zarazilo, že mimo odkazu z TVFreaku sem o tomto přístroji na webu nikde nic nenašel...
    Já tomu moc nerozumím...Chtěl sem nějakou kvalitní značku /vím že to všechno dělají v číně/ a znám jen ten Topfield...horší je, že nějaké slušnější nemohu koupit v normálním kamenném obchodě-elektru...tam mají samé hrůzy...hrůzné značky, s hrůzným zpracováním a kdo ví co je vevnitř

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Nediv se. Dnes všichni raději koupí novou TV s DVB-T tunerem, ke staré TV koupí nějakou plečku. Kvalitnější DVB-T STB se prodávaly před několika lety, když ještě byly LCD/Plazmy drahé. Teď by se to nevyplatilo, prodeje by byly minimální. Navíc je trh již nasycen, největší boom je dávno za námi. Sám to navíc omezuješ částkou 800,- Kč, takže jsi na "stejné lodi". Jestli chceš něco kvalitního (myslím z hlediska možností a funkcí), tak jedině kombinaci s DVB-S, nebo MMC s DVB-T.

Doba lepších DVB-T STB ale podle mě opět přijde s DVB-T2. To už přeci jenom lidi raději koupí STB, než novou TV, kterou mají rok/dva starou.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 18-02-2012 v 12:12

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Nediv se. Dnes všichni raději koupí novou TV s DVB-T tunerem, ke staré TV koupí nějakou plečku. Kvalitnější DVB-T STB se prodávaly před několika lety, když ještě byly LCD/Plazmy drahé. Teď by se to nevyplatilo, prodeje by byly minimální. Navíc je trh již nasycen, největší boom je dávno za námi. Sám to navíc omezuješ částkou 800,- Kč, takže jsi na "stejné lodi". Jestli chceš něco kvalitního (myslím z hlediska možností a funkcí), tak jedině kombinaci s DVB-S, nebo MMC s DVB-T.

Doba lepších DVB-T STB ale podle mě opět přijde s DVB-T2. To už přeci jenom lidi raději koupí STB, než novou TV, kterou mají rok/dva starou.
    Já mám normální starou crt 50hz Philips...stále slouží, HD obraz k ničemu nepotřebuji tak nutně, abych dal fční crt do šmelcu...nehledě na to, že když bych si chtěl koupit televizi, tak bych koupil nějakou ledku kolem 25.000,-
    Tolik peněz zatím investovat nechci...jak říkám stará crt stále běží a prodavač z Oukeje mě na jejich televizi z papundeklu z letáku za 5000,- neutáhne...

Chci nějaký slušný přístroj...jestli to je nebo není rentabilní k ceně televize mě nezajímá...ke značkám sencor, gogen, ecg, nyní i thomson mám bytostný odpor...

DVBS...říkal sem si, že to pořídím až budu mít HD televizi...tak pořídím satelit s přijímačem v HD
    Naposledy upraveno uživatelem F8R: 18-02-2012 v 12:56

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Popravdě mě zaujal ten Topfield...Jenže ho nemají nikde skladem .
    A ten z linku pana maška, ale tam zas nerozumím tomu, proč když se to jmenuje Universe 5000, tak proč v tom linku o podrobnostech přístroje není napsano zase Universe 5000? Je tam uplně jiné typové označení...

Registrace
    Apr 2004

proč když se to jmenuje Universe 5000, tak proč v tom linku o podrobnostech přístroje není napsano zase Universe 5000? Je tam uplně jiné typové označení...
    Protože to je jedno a to samé.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: universe1.png 
Zobrazení: 118 
Velikost: 6.9 KB 
ID: 16351   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: universe2.png 
Zobrazení: 122 
Velikost: 34.9 KB 
ID: 16352  

F8R F8R je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Protože to je jedno a to samé.
    Aha díky za informace!
    HDD by se hodil, stejnětak jako USB!

Měl bych o ten set top box zájem...z toho Vašeho inzerátu.
    Mám ještě dva dotazy...Co ot je to "PRV" a kolik ten set top box stál/stojí nový?Chodí sem ten pán často co vložil inzerát?
    V profilu sem si vzal na něj ICQ, tak snad tam chodí...

Registrace
    Apr 2004

PVR: Personal Video Recorder - zkratka označuje přístroje, které jsou vybaveny pro přímé zachytávání DVB(C/S/T) signálu na digitální médium (obvykle pevný disk) a jeho následné přehrávání.
    O ceně nového nemám tušení.

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od F8R Zobrazit příspěvek
    Mám ještě dva dotazy...Co ot je to "PRV" a kolik ten set top box stál/stojí nový?
    Viz http://set-top-boxy.heureka.cz/fte-pvr-t250/

Registrace
    Apr 2004

No, vida . (já už neměl čas to hledat - za chvíli jdu na hokej: Chomutov vs. Litoměřice)

Registrace
    Feb 2011

Pokud je to jako nový, nerozbalený přístroj, tak je velmi pravděpodobné, že to bude nějaký ležák (dlouho koupený a nepoužívaný a pak daný do tomboly), pravděpodobně už bez záruky.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaký MP3 přehrávač do 1000 kč ????????
    Od Kazi4949 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 19-08-2012, 21:36
  2. Jaký je dnes slušný HDD rekordér?
    Od MartinezZ_[CZ] v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 07:43
  3. Jaký externí disk doporučíte?
    Od Bembela v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-06-2009, 15:09
  4. Jaký DVB-S přijímač s HDD
    Od tomzvule v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-06-2007, 19:23
  5. jaký softwarový přehrávač DVD doporučíte ?
    Od LPK v sekci SW přehrávače
    Poslední příspěvek: 25-10-2004, 18:34