Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic Viera (TX-P50G30E) a prehravani MKV s titulky

rendalf (4)|17.2.2012 14:40
Dobry den, nenasel jsem nikde odpoved, zkusim se zeptat jeste zde. Funguje vam nekomu prehravani MKV s titulky na plazamach od Panasonic pres DLNA nebo USB? Prehraji bez problemu MKV pres Serviio (s transcode) avsak bez titulku (jak vlozene primo do MKV, tak stejne pojmenovane v UTF8 ve stejne slozce). Z HDD pres USB prehraji MKV take (video soubor i audio stopa musi byt v urcitem formatu), ale take pouze bez titulku (jak vlozene primo do MKV, tak stejne pojmenovane v UTF8 ve stejne slozce). S titulky se mi dari MKV prehrat pouze pres PS3 Media Server (MEncoder), tam vsak narazim zase na problem s preskakovanim videa v case (pocitac pripojeny kabelem, pridelenych vsech 8 jader, 8GB ram...). Diky za kazdou radu, hledam nejjednosusi reseni jak prehrat MKV s titulky na Viere
rendalf (4)|17.2.2012 15:03
Diky za tip, projdu a dam vedet.
rendalf (4)|17.2.2012 15:06
jo, tak toto jsem prosel a bez uspechu:/
KamilZ (10277)|17.2.2012 15:24
Máš správný SRT formát?
rendalf (4)|17.2.2012 15:25
no rekl bych ze jo, pro jistotu to jeste prohanim pres SRTWiz 0.10, ktery by mel pripadne opravit nedostatky
libb (4)|22.2.2012 16:39
Já bych se s dovolením přidal, mám TX-P42G30E a mám podobný problém. Titulky přehraju z USB, i když je to trochu boj s kódováním, ale problém mám s DLNA. Zkusil jsem nějaké video s vloženými titulky, a to jde, ale když jsem zkusil vložit titulky do videa, kde původně nebyly, tak to jde přehrát na PC v Media Playeru Home Cinema, na telefonu (Android), ale ne ve Windows Media Playeru a hlavně ne na TV.
Televize soubor detekuje, zobrazí správně délku v minutách, zobrazí výběr titulků, ale zůstane černá obrazovka a čas s nehýbe.
Na muxování používám program MKVToolNix, nic neměním. Zkoušel jsem kódování jak Windows-1250, tak UTF-8 i Unicode, měnil jsem pořadí stop, nepomohlo nic. Ještě zajímavost, výsledný soubor je menší, než původní, jen o asi 300 KB, ale je.