Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prima COOL po přeladění - pouze teletext

vla321 (2)|17.2.2012 13:52
Dobrý den, trochu jsem hledal, ale po celém internetu nenašel nic co by mi pomohlo v řešení mého problému. Po přeladění k 1.2.2012 mi přestala fungovat Prima COOL, předtím nefungovala TV Barrandov, což mě až tak nemrzelo. Uvedený problém se děje na SkyStar HD v PC s programem SkyView a WinCSC (jediné co se mi povedlo se SkyView zprovoznit). Server je v Ferguson Ariva 200, poslední FW, Newcamd. V něm stará Cryptoworks. Všechny programy free nabídky Skylinku v PC jedou, až na Prima COOL. Na Fergusonu Prima COOL funguje bez problémů. Po minulém přelaďování u Skylinku mi takhle záhadně přestala fungovat Tv Barrandov. Teď Tv Barrandov začala fungovat. Transpodér i další parametry jsou nastaveny správně. Signál dobrý. Funkční je pouze teletext. Jde zřejmě o problém sdílení. V monitoru WinSCS je vidět, že se nedaří "přepnutí" na Prima COOL. Dá se to nějak vyřešit? Situace se asi změní po zakoupení katy Výměna, které jsem stále odkládal, ale asi k ní dojde. Předem díky za rady a připomínky.
vla321 (2)|17.2.2012 14:34
Odpovím si sám. Použil jsem program SmartDVB a Prima COOL funguje. Škoda toho SkyView, zvyknul jsem si na něj. Jak se mažou vlastní příspěvky?