Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s USB a Wifi u ASUS O!play Air HDP-R3

edgar111 (1)|15.2.2012 12:02
Zdram mam takovy problem, mam Asus o!play air s alternativnym firmwarom, za 1. obcas sa mi stane ze USB pracuje nejak pomaly, napr. dam tam USB kluc, najde ho ale ked si chcem odtial pustit film tak to strasne dlho trva, alebo sa cele zariadenie resetne, nejaky napad na riesenie? Napr dat tam spat oficial firmware?
2. mam nastavenu domacu siet , DVD ripy mi to prehrava v pohode, ale ked si chcem pustit napr film v 720p, tak uz seka, Wifi router mam nastaveny na 802.11g, cim to moze byt? Dakujem za odpovede
dryha (5)|16.2.2012 14:54
1. nepises jaky mas alternativni fw protoze je jich je vice, ale v nem bych problem nevidel nejspis
2. usb jake, ruzni se rychlostmi, pristupem takze muze byt pomaly krumpl a proto to nejde nebo proste jde pod kyticky
3. no tak prenosova rychlost na Gcku ti rozhodne nebude stacit na 720p videa, Nko router je potreba a pak dejme tomu, ale stejne kabel je jistota, ja mam ext disk na esata pripojeny primo k oplayi a nemam problem zadny :)
Jakub Doležal (22)|16.2.2012 20:33
Ahoj,
ten Asus jsem měl a vrátil jsem ho právě kvůli problémům na síti. Nicméně po té Wi-Fi bys měl 720p za velmi ideálních podmínek přenést. Jaký datový tok má to video?