Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 35

Téma: Brzký upgrade fóra (vBulletinu)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Ty ale ty posty, vlastně celou stránku, vidíš stejně nějak jinak. Zobrazit by se ti to mělo takto:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: tvf11.png 
Zobrazení: 119 
Velikost: 39.8 KB 
ID: 16349  
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

To špatné zobrazení je problém jen IE7, osobně se divím 1hroch, že na něm tak lpí, když nové verze jsou lepší, podstatně rychlejší a bezpečnější. 1hroch - co Tě na něm tak drží, resp. proč se bráníš IE9? Stejně Tě to nemine, IE7 dopadne za chvíli jako IE6, přestane být podporován.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od 1hroch Zobrazit příspěvek
    Smazani Cookies samo nepomohlo, to byla prvni vec, kterou jsem provedl. Problemy jsou v IE7. Nemam duvod ho menit. V IE8 a IE9 se zobrazuje korektne. Dalsi verze jsou jen ke zlosti. Pokus o znovu vlozeni screenu.
    Proc je datum posledniho prispevku v sekci tak miniaturni? Pro me toto byla vzdy nejrychlejsi orientace.
    Kazda zmena je vzdy .....
    Chápu, že máte z nějakého důvodu v oblibě IE7 a nechcete měnit, na co jste zvyklý, ale coby provozovatel tohoto webu nemám zase důvod se snažit podporovat takto staré prohlížeče, jelikož takový zpátečnický přístup nemá v oblasti internetu co dělat (zpomaluje to využívání nových standardů a technologií). Je mi líto.

V aktuálních verzích majoritně zastoupených internetových prohlížečů toto fórum funguje bez problémů.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Potvrzují, už je to funkční. Díky.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

edit: ale koukám, že je nějaký problém s diakritikou...
    Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Tak ještě jednou. Příspěvek odeslaný přes tapatalk má chybné zobrazení českých znaků, jak je vidět. Když ho ale upravím v PC, diakritika se sama opraví.

Problémy dělají písmena s čárkou, háčky jsou OK. Něco jsem v pátek zkoušel upravit, ale nepomohlo to. Vzhledem k tomu, že nemám k dispozici mobil, který by Tapatalk podporoval, to je pro mě komplikované nějak ladit .

Navíc teď jsem si všimnul, že teď bylo zde na fóru 440 návštěvníků a z toho se u 55 z nich podle stránky Kdo je online zobrazovalo oznámení o chybě díky skriptu: /forum/showthread.php/mobiquo/tapatalkdetect.js

Je mi líto, ale dávám podporu Tapatalku pryč, jelikož to evidentně v tuto chvíli není dostatečně odladěné. Třeba se k tomu zkusím vrátit někdy později.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Je mi líto, ale dávám podporu Tapatalku pryč, jelikož to evidentně v tuto chvíli není dostatečně odladěné. Třeba se k tomu zkusím vrátit někdy později.
    co je skoda, cez tapatalk som sice neprispieval, ale ako prezerac s nim ani v novej verzii neboli problemy. Problem diakritiky mne osobne neprekaza (naco niekto potrebuje pisat s diakritikou z mobilu ???)

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Je mi líto, ale dávám podporu Tapatalku pryč, jelikož to evidentně v tuto chvíli není dostatečně odladěné. .
    To by byla opravdu skoda. Ale zatim mi tapatalk jde, zrovna pisu z mobilu.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Ještě bych měl připomínku k novému vzhledu fóra:

1. Fórum čtu tím způsobem, že si ze seznamu vláken s novými příspěvky otevírám do nového okna prohlížeče vlákno, které mě zajímá. Na seznamu nových příspěvků však nezůstává zvýrazněné téma, které jsem v novém okně otevřel, takže když okno zavřu, špatně se mi orientuje, kde jsem v seznamu skončil.

2. Na hlavní liště menu mi chybí přímý odkaz na "sledovaná témata" (vedle Fórum/Nové příspěvky/Downloady)

Registrace
    Feb 2011

Mívám občas problém, že se mi nenačte korektně celá stránka - chybí styly, obrázky, ... v podstatě se zřejmě načte jen základní HTML. Zatím se mi nepodařilo přesně vysledovat závislost, ale stává se to někdy po editaci příspěvku.
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: SpatneZobrazeni.png 
Zobrazení: 107 
Velikost: 88.1 KB 
ID: 16488

Registrace
    Apr 2004

Přesně tohle se mi stávalo na starém foru, před upgradem na nový vBulletin. Ale bylo to ojedinělé (velmi nepravidelné - nedalo se to dopředu vystihnout) a šlo to napravit tlačítkem Aktualizovat, úplně nahoře na IE prohlížeči (tl. se zelenými šipečkami proti sobě vedle sebe). Po upgrade na tento systém se mi to ještě nestalo

Registrace
    Feb 2011

Mě se to zase nikdy nestalo ve starém, ale v novém celkem pravidelně .

Registrace
    Apr 2004

Ale to, co jsem popisoval, a co se teď děje tobě, to nebylo po celou dobu starého vBulletinu. To se mi začalo objevovat tak 2 - 3 měsíce před najetím na nový vBulletin. Já jsem to sem nepsal, protože jsem už věděl, že se to tu připravuje na nový systém.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Uf, tak se mi sem podarilo prihlasit. Proc jsem nechtel Upgradovat na IE8, cim vyssi verze, tim vetsi naroky na vykon CPU. Dobra, provedl jsem, je to cekarna na smrt.
    Ale: proc, kdyz otevru tema a vyskocim z nej se dostanu na zacatek stranky a ne na pozici predtim zobrazovaneho tematu?
    Anebo jinak - pokud mi nekdo ukaze postup, jak nainstalovat IE9 na Win XP, tak je predesly problem bezpredmetny. V IE9 funguje.

Registrace
    Apr 2004

WinXP si s IE_9 nerozumí. Poslední verze pro WinXP je IE_8. (IE_8 není zrovna nejstarší a vlastně nejnovější je verze 9. )

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    WinXP si s IE_9 nerozumí.
    Prave proto ma invektiva.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od 1hroch Zobrazit příspěvek
    Uf, tak se mi sem podarilo prihlasit. Proc jsem nechtel Upgradovat na IE8, cim vyssi verze, tim vetsi naroky na vykon CPU.
    Sa divim, ze pouzivas tento odpad. Pokial mas problem s rychlostou, skus pouzit Google Chrome, alebo Operu. Napriek tomu, ze nepouzivam ziaden z nich, su to najrychlejsie dostupne prehliadace (Google Chrome uz aj s podporou Addonov ktorych rychlo pribuda).

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. STB pro TVB-T2 a upgrade?
    Od petruskin v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-05-2010, 16:55
  2. Oznámení: Upgrade fóra na novější verzi
    Od Karel Polívka v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 11:27
  3. Upgrade PC-HW