Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Z Dreamboxu do PC a stolního DVD

rodger (2)|9.2.2012 09:20
Zdravím,
mám problém z Dreamboxu DM 800 HD dostat nahraný pořad na DVD, aby šel přehrát na stolním DVD.
1. Z dreamboxu jsem si po síti stahl určitý pořad do PC.
2. Použil jsem Format Factory k překonvertování na VOB. V tomto případě se mi to uložilo pod jedním VOB souborem ve velikosti 4 GB a tudíž to nejde vypálit, protož to hlásí, že je větší jak 2 GB. Takže ten VOB nějak rozdělit, JAK?
Možná existuje lepší postup, jak z HDD Dreamboxu to dostat na DVD. Ví někdo?

Úplně nejlepší to bylo, když jsem Dreambox propojil scartem z DVD recordérem a ten mi to bez problému vypálil, jenže nastal problém se zvukem - byl slabý a dá se říct zkreslený. Pokud by někdo věděl, jak se to dá vyřešit, bylo by to nejlepší. Možná to patří do jiné kategorie, ale přesto.....
Díky...
KamilZ (10277)|9.2.2012 09:54
http://www.satellites.co.uk/forums/dreambox-guides-stickies-faqs/29629-ts-2-dvd.html

Honit to přes SCART je špatně, protože to zbytečně protahuješ přes analog se všemi negativy.
StD (8612)|9.2.2012 10:22
[quote=rodger;396403]...[/quote]

Když už to máš v PC, tak to demuxuj a udělej si z toho korektní DVD-Video strukturu, nejjednodušeji třeba v IfoEditu, ale pamatuj - ta nahrávka je TS (Transport Stream) obsahující všelijaký balast navíc, který pro Program Stream (PS) nepotřebuješ, tudíž je dobré si to přeuložit s konverzi. Dělám to ve Womblu.
Pytkin (7947)|9.2.2012 10:23
robis to dobre .. stiahnutim cez siet mas janvysiu kvalitu zdroja .. priamo tak ako je vysielany .. akurat asi iny software pouzi ..
Wintermute (265)|9.2.2012 15:16
Už se tu tohle téma řešilo mockrát. Správný postup je přenést TS nahrávku na PC a tam vhodným softwarem vystřihnout nepotřebné části a provést DVD authoring.

Hledej "Womble", nebo "VideoReDo" (umí vyplivnout obraz DVD v podobě ISO a VIDEO_TS, nebo vypálit).
rodger (2)|10.2.2012 11:47
Díky, jdu na to.
amicelli (1)|21.12.2012 01:02
Myslim, ze to VideoReDo to urobi...ale ja som to pred casom tiez dokazal s programom ConvertXtoDVD...jednoducho nahravku z Dreamu v .ts som tam dal a vyslo mi to na DVD celkom pozeratelne. Asi tak.
vivid.sk (11472)|21.12.2012 02:16
[QUOTE=amicelli;436972]dokazal s programom ConvertXtoDVD[/QUOTE]
Ale so zbytocnym re-encondingom (potencionalne), kedze tento sw nie je na to urceny, naviac nie je free. Napriklad taky DVD Styler to zvladne bez re-encodingu (free).