Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Z Dreamboxu do PC a stolního DVD

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Zdravím,
    mám problém z Dreamboxu DM 800 HD dostat nahraný pořad na DVD, aby šel přehrát na stolním DVD.
    1. Z dreamboxu jsem si po síti stahl určitý pořad do PC.
    2. Použil jsem Format Factory k překonvertování na VOB. V tomto případě se mi to uložilo pod jedním VOB souborem ve velikosti 4 GB a tudíž to nejde vypálit, protož to hlásí, že je větší jak 2 GB. Takže ten VOB nějak rozdělit, JAK?
    Možná existuje lepší postup, jak z HDD Dreamboxu to dostat na DVD. Ví někdo?

Úplně nejlepší to bylo, když jsem Dreambox propojil scartem z DVD recordérem a ten mi to bez problému vypálil, jenže nastal problém se zvukem - byl slabý a dá se říct zkreslený. Pokud by někdo věděl, jak se to dá vyřešit, bylo by to nejlepší. Možná to patří do jiné kategorie, ale přesto.....
    Díky...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

http://www.satellites.co.uk/forums/d...-ts-2-dvd.html

Honit to přes SCART je špatně, protože to zbytečně protahuješ přes analog se všemi negativy.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od rodger Zobrazit příspěvek
    ...
    Když už to máš v PC, tak to demuxuj a udělej si z toho korektní DVD-Video strukturu, nejjednodušeji třeba v IfoEditu, ale pamatuj - ta nahrávka je TS (Transport Stream) obsahující všelijaký balast navíc, který pro Program Stream (PS) nepotřebuješ, tudíž je dobré si to přeuložit s konverzi. Dělám to ve Womblu.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

robis to dobre .. stiahnutim cez siet mas janvysiu kvalitu zdroja .. priamo tak ako je vysielany .. akurat asi iny software pouzi ..

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Už se tu tohle téma řešilo mockrát. Správný postup je přenést TS nahrávku na PC a tam vhodným softwarem vystřihnout nepotřebné části a provést DVD authoring.

Hledej "Womble", nebo "VideoReDo" (umí vyplivnout obraz DVD v podobě ISO a VIDEO_TS, nebo vypálit).

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Díky, jdu na to.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Myslim, ze to VideoReDo to urobi...ale ja som to pred casom tiez dokazal s programom ConvertXtoDVD...jednoducho nahravku z Dreamu v .ts som tam dal a vyslo mi to na DVD celkom pozeratelne. Asi tak.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od amicelli Zobrazit příspěvek
    dokazal s programom ConvertXtoDVD
    Ale so zbytocnym re-encondingom (potencionalne), kedze tento sw nie je na to urceny, naviac nie je free. Napriklad taky DVD Styler to zvladne bez re-encodingu (free).

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 14:43
  2. Jak prehrat DVD-RAM ze stolniho rekorderu v PC
    Od ondra_tvf v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-09-2006, 19:07
  3. Jak dostat video z HDD stolniho DVD rekorderu do PC
    Od radka73 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-05-2006, 15:17