Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jednoduchý střih DVB-T programů

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2009

Možná bych otázku měl směřovat do sekce editace videosouborů, ale má otázka je hodně specifická:

Čím JEDNODUŠE sestříhat TV pořad z DVB-T karty (v MPEG-2) ?

Jde mi jen o to, odstříhnout předek, odstříhnout zadek, případně vystříhat reklamy. NIC VÍC.
    Žádná rekomprese, jednoduše uložit a hotovo. A ať to udrží zesynchronizovaný zvuk.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Nech si to přesunout do sekce Mpeg1/2 sem
    https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php?f=19
    Zrovna je tam jeden prakticky identický dotaz...
    Jinak na toto už dlouhá léta spolehlivě používám Womble Mpeg Video Wizard...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Já jsem ke stejnému účelu postupně přecházel od jednoduchých a nepraktických prográmků i klasiky přes ProjectX (nemá zvuk), Womble Mpeg Video Wizard (výrobce neumožnil upgrade) k současně používanému VideoReDo Tv Suite. U tohoto programu mi vadí, že zpracovává pouze jednu audio stopu (nebo to neumím)... Vysílatel občas přehodí stopy a já teprve po sestříhání zjistím, že mám audio v originálu. Ukládám většinou do mpg, v DVBV mám nastaveno ukládat všechny audio stopy, není mi to nic platné. Při záznamu se mi dlohodobě osvědčil předstih 5 minut a přesah 20 minut... Kdysi jsem nahrávky vypaloval, už mě to přešlo, sestříhám, uložím a občas i shlédnu a vymažu...

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Retiree: VR Suite používám taky a taktéž by mě zajímalo, proč neumí zpracovat všechny zvukové stopy, třeba se někdo ozve s odpovědí.

Podobná témata

1. Jednoduchý střih TS (MPG)
    Od Brogg v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 11-02-2012, 13:40
  2. jak na jednoduchý střih MP4?
    Od Doom v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-12-2008, 18:01
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-05-2008, 12:16