Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s dialkovym ovladacom Lifeview Prime 34FM

patrixxxxx (5)|7.4.2005 13:37
Zdravim vsetkych televiznych odbornikov. Vlastnim tuto stereo kartu a uz 2 rok som s nou nadmieru spokojny. Jedneho dna proste dialkove prestalo z nicoho nic fungovat. Baterka je uplne nova.

Kto vie poradit co s tym? Mam bezdrotovu klavesnicu s mysou, ale doteraz fungovalo vsetko ako hodinky. Bluetooth kluc funguje na uplne inej frekvencii ako DO. Tak neviem co ho moze rusit alebo co sa mohlo stat. Logicke vysvetlenie zatial nemam. \/ Diky za napady a postrehy.

Moja konfiguracia:
Win XP pro SP2, Shuttle SN95G5, Athlon 64 3000+, 1 GB Apacer 3200, Samsung 120 GB, Nvidia FX5200, MS wireless desktop, MS bluetooth dongle
Ivo Mašek (10205)|7.4.2005 15:31
Moje rada bude primitivní, ale někdy to pomůže (pokud jsi to již neudělal):
vyndej a opět zastrč konektor z tv karty od kablíku se senzorem. Pokud možno při vypnutém stavu.
Milosbb (889)|7.4.2005 16:22
patrixxxxx

Mám tú istú kartu, DO som uz dlho nepouzival.Po prečítaní Tvojho príspevku som to DO vyskúšal a zistil som, že takisto nefunguje.
Tak som vyskúšal tú "primitívnu radu" :-) Iva Maška a čuduj sa svete,funguje to !
Sally (142)|7.4.2005 16:23
Vlastním tutéž kartu. U mého kusu je již od začátku co ji mám nepatrná vůle na kontaktu jacku s kartou. Zkusil bych za používání ovládání s tím jackem zahýbat.
patrixxxxx (5)|7.4.2005 22:02
Chalani, diky za rady. Bohuzial v mojom pripade mi to nepomohlo. \/ Pritom som s konektorom nehybal vobec, kym prestal fungovat. Niektore veci su medzi nebom a zemou. Vadi mi to hlavne preto, lebo komp vyuzivam na 100 percent cinnosti a aj na pozeranie telky. Ked pridem na to co sa stalo mojmu ovladacu, davam vam vediet.
patrixxxxx (5)|10.4.2005 10:16
Predsa to bolo len tym konenktorom :-D trosicka som ho potocil a uz to ide. Sorry za zbytocny poplach :BB: