Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Monitor Asus

FaLounX (2)|8.2.2012 16:01
Ahoj, chtěl sem se zeptat. Nedávno jsem si koupil LCD monitor Asus VE228. Rozlišení je je o něco větší jako u předešlé obrazovky a mám problém ten ,že když hraju hry tak že ta grafika není tak pěkná jako u starého monitoru. Nevíte jak čím by to mohlo být? Jinak zapojení je DVI ale můžu přidat ještě HDMI nebo VGA. Co je lepší ?
KamilZ (10277)|8.2.2012 16:59
Pro Tebe zjednodušeně HDMI = DVI + zvuk, takže v tom rozdíl není, obojí je digitál. VGA ne, od toho ruce pryč. Buď máš blbě nastavený monitor (jak, kontrast, barvy, vyvážení bílé, ....), nebo máš třeba špatné rozlišení a monitor resampluje, nebo je to prostě krám.
Arrow79 (113)|8.2.2012 21:07
:)

Podla mna nemas nastavene nativne rozlisenie monitora v hrach. Ked si ho nastavis, malo by to byt ok. Problemom moze byt to, ze na rozlisko 1920x1080 budes potrebovat silnejsiu kartu.
JirkaH (123)|8.2.2012 23:39
Jak je psáno výše, je třeba nastavit nativní rozlišení monitoru. Nevím, jaké bylo rozlišení původního monitoru, pokud je u nového výrazně vyšší, bude možná nutné, aby hry jely, snížit nastavení detailů. Pak se obraz může jevit jako horší.
FaLounX (2)|10.2.2012 17:18
Díky moc. všiml jsem si že mi ve hře naskočila dalšší nabídka rozlišení. Dal jsem to na plno a už je to dobrý.