Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3D MMC s HDMI CEC? existuje?

jirik_cz (34)|30.1.2012 08:46
Ahoj, stale nemuzu najit mmc s podporou 3D a CEC, chci co nejjednodussi masinku, pasivni chlazeni, bez hdd, malou, ktera umi 3D mkv a dts, jako bonus bych bral wifi nebo lan, ale to neni vubec podminkou.
Dela se vubec neco takoveho? Pokud se nic s CEC nedela, jakou byste mi doporucili hracku?
Doted jsem mel asus o play mini a byl jsem spokojeny, ale neumi 3D :/
Diky Vam za rady a zkusenosti! (tv je panak vt30e)
KamilZ (10277)|30.1.2012 09:20
Jestli chceš FULL 3D, tak hledej s HDMI 1.4 a těch moc zatím není, rozhodně to nebude "jednoduchá mašinka" (splní to pouze nejnovější, našlapané modely). 3D HALF SBS Ti přehraje cokoli. Co přesně chceš po CEC?

Nějak jsem nepochytal, z čeho chceš přehrávat, když to nemusí mít ani HDD, ani LAN. To tam budeš pořád něco manuálně přepojovat?
jirik_cz (34)|30.1.2012 09:37
To je jasne, ze potrebuju hdmi 1.4. Zajimalo me, jestli existuje takove mmc, ktere by podporovalo i hdmi CEC.
Filmy prehravam z usb disku 2,5".
Pytkin (7947)|30.1.2012 11:02
co konkretne by si chcel ovladat cez CEC ?
jirik_cz (34)|30.1.2012 15:36
Tak zapnuti, pusteni filmu a vypnuti :-))) Ale jak tak koukam, tak nic solidniho neni.
Vnukli jste mi myslenku, ze bych poridil neco s internim hdd.

Rozhoduji se mezi xtreamer prodigy, evolve infinity a egrea 300pro, nejake tipy rady triky?
Dam dotoho asi hdd a budu na tom stahovat torrenty, nebudu to muset prenaset z notase na externim hdd. Jde mi o to, aby to nedelalo kraval, mel jsem popcorn ktery drncel, vrcel, vibroval :-/
a to rozhodne nechci. Jsou tyto modely tiche v ramci moznosti? aspon aby neprenasely vibrace.
Pytkin (7947)|30.1.2012 16:46
no ved vybracie musis utlmit nejakou penou ..