Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: Zive vysielanie cez mobilnu siet

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Je tu niekto od broadcastu , kto ma skusenosti s zivymi prenosmi cez bondovane 3G ? Take tie ruksaky typu
    http://www.liveu.tv
    http://mobileviewpoint.nl/
    http://www.aviwest.com/
    http://www.minicaster.com/

Podelte sa so skusenostami ..
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

jak jsi dopadl? v ČR a SR to moc lidí asi nepoužívá

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

mali sme tu par tyzdnov liveU .. funguje to super .. na HD to nestihalo .. SD celkom v pohode ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

a měl jsi to jenom na rychlé vstupy nebo na nějaký delší koncert nebo tak něco? kolik to asi bere dat? přece jenom v ČR pořád mají mobilní operátoři svůj kartel a ty ceny na nějaké větší přenosy jsou moc...

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

robili sme pokusy s tym len .. a potom sme to skusali , ze sme prenasali jednu tlacovku na zivo z kosic .. tu je zaznam http://www.smertv.sk/c/383/1/0/reakc...u-situaciu.htm

Dat to berie tak 600-700MB/ hodinu .. co je mi tak nejak vychadzalo 10 EUR .. to je v pohode .. oproti satelitu je to nic ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

tak to je super cena a jak je to se spolehlivostí?? zůstali jste u toho? viděl jsem, že něco podobného se snaží používat i NOH@, ale v jejich případě se to buď úplně sekalo nebo ten obraz ztrácel tak kvalitu, že to nebylo k dívání, nedávno jsem viděl i nějaký pořad na Pětce (5) a taky tam měli přenos z nějakého kadeřnictví, ale konec byl jenom trhaný obraz a sem tam nějaký zvuk

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Je to strasne zavisle od dostupnosti 3G siete.. Odvtedy sme to skusali este viac krat.. Niekedy to ide dobre.. Niekedy zle.. Mali sme aj tu novu malicku verziu 40i..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

a co nakonec používáte? já jedu zatím přes internet, protože je to levnější, ale musí mít v místě člověk dostatečný upload

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

aj my ideme najviac cez internet .. to je najspolahlivejsie .. ono pri tychto 3G veciach je problem .. ze este jedno zariadenie ako tak funguje .. ale akonahle by prisiel na to iste miesto este niekto iny , tak je koniec ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

a co používáte pro přenosy přes internet encoder/decoder? já jsem hledal co nejpřijatelnější variantu a nakonec mám na těch pár hodin kdy to potřebuju encoder Axis Q7401 a decoder Axis P7701, je to takové "nouzové" řešení, ale při těch financích co jsem na to měl asi nej

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

no prave som konecne rozbehal v linuxe podporu na decklink , takze uz konecne mozme naplno vyuzivat x264 .. cize na oboch stranach PC s linuxom a v nom decklink .. konecne bez problemov dokazem preniest z jednej strany na druhu PAL s polsnimkami ..

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    aj my ideme najviac cez internet
    Ale stejně když jsi venku, tak někde musíš ten inet získat a 3G je jedna z možností. Přes co tedy jedete?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    no prave som konecne rozbehal v linuxe podporu na decklink , takze uz konecne mozme naplno vyuzivat x264 .. cize na oboch stranach PC s linuxom a v nom decklink .. konecne bez problemov dokazem preniest z jednej strany na druhu PAL s polsnimkami ..
    celkem by mě to tvoje řešení zajímalo myslíš, že můžeš udělat nějaké fotky + návod? jenom pro inspiraci a představu, stejně teď na změnu přenosové technologie nejsou peníze

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Kamil: ved si nechame dotiahnut optiku..

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Pavel: jake fotky? normalne pc a v nom decklink karta.. Zaujimavejsi je prenosovy kufrik, co sme si vyrobili..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Stream DVB-T cez sieť
    Od peto01 v sekci DVB-T
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 25-11-2015, 07:42
  2. LCD: Samsung UE46D6530 (a pripojenie na siet) vs. UE46D7000
    Od rizo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 13-02-2013, 08:56
  3. Reakcí: 10