Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LED SMART TV UE46D6540

daca (3)|25.1.2012 11:32
Zakoupil jsem televizor SAMSUNG UE46D6540 a chtěl bych se zeptat jestli někdo mám zkušenosti s přehráváním 3D filmů stažených z internetu (mkv)z USB či ext.HDD.Je to možné nebo je potřeba zakoupit buď blu-ray přehrávač nebo nějaké multimediální centrum.
předem díky za rady
mixle (11)|25.1.2012 12:14
nemusíš kupovat nic,rovnou z HDD nebo USB,ale měj na pameti, že bude třeba mít formát NTFS ,kvůli velikosti souborů
daca (3)|25.1.2012 13:25
[quote=mixle;393629]nemusíš kupovat nic,rovnou z HDD nebo USB,ale měj na pameti, že bude třeba mít formát NTFS ,kvůli velikosti souborů[/quote]


formát NTFS ? můžeš mi to nějak přiblížit nemám v tomhle moc velký přehled
mixle (11)|25.1.2012 13:40
jednoduše ve FAT32 nemůže být větší soubor jak 4GB,což v případě ripů z blue-disku není problém překročit,proto formát NTFS
a jestli otázka směřovala co je to NTFS,tak lepší pro tebe když budeš guglit např. formatováni NTFS
daca (3)|25.1.2012 14:41
[quote=mixle;393657]jednoduše ve FAT32 nemůže být větší soubor jak 4GB,což v případě ripů z blue-disku není problém překročit,proto formát NTFS
a jestli otázka směřovala co je to NTFS,tak lepší pro tebe když budeš guglit např. formatováni NTFS[/quote]

Dík našel jsem si to
Když tedy naformátuji flešku na NTFS tak by to mělo jít přehrát 3D soubory .MKV přímo z flešky do TV ?
mixle (11)|25.1.2012 14:49
aha, NTFS nemá žádnou spojitost se soubory MKV,NTFS umožnuje aby soubory jakéhokoliv typu mohli být větší jak 4GB,to že ti pujde v TV přehrát kontejner MKV je čistě věcí TV a TV defaultne podporuje MKV,takže zkus a uvidíš
Hmm (1739)|25.1.2012 17:35
Obecně Samsung 3D z USB dá, předpokládám, že i zmíněný typ. Mě ale prostorovost zklamala, očekávál jsem, že bude těm IMAXům přece jen blíž.
kukynas (9)|25.1.2012 18:24
Hmm: stejny nazor, nikdy som sice neporovnaval stejny film na Samsungu a na LG ale to malo co som videl na LG v pasivu som cakal aj od Samsungu v aktivu, zial bohu sa nedostavilo a hlbka 3D hlavne ma hodne sklamala a to som uz skusil x 3D ukazok vsemoznych zanrov...mozno sa to casom zlepsi ale moc tomu neverim a druhu 3D telku kvuli tomu kupovat nebudem, inak som so Samsungom az na clouding a pozorovacie uhly spokojny, kazda technologia a znacka ma nieco...