Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Samsung LED SMART TV UE46D6540

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Zakoupil jsem televizor SAMSUNG UE46D6540 a chtěl bych se zeptat jestli někdo mám zkušenosti s přehráváním 3D filmů stažených z internetu (mkv)z USB či ext.HDD.Je to možné nebo je potřeba zakoupit buď blu-ray přehrávač nebo nějaké multimediální centrum.
    předem díky za rady
    Naposledy upraveno uživatelem daca: 25-01-2012 v 11:01
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

nemusíš kupovat nic,rovnou z HDD nebo USB,ale měj na pameti, že bude třeba mít formát NTFS ,kvůli velikosti souborů

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Citace Původně odesláno od mixle Zobrazit příspěvek
    nemusíš kupovat nic,rovnou z HDD nebo USB,ale měj na pameti, že bude třeba mít formát NTFS ,kvůli velikosti souborů

formát NTFS ? můžeš mi to nějak přiblížit nemám v tomhle moc velký přehled

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

jednoduše ve FAT32 nemůže být větší soubor jak 4GB,což v případě ripů z blue-disku není problém překročit,proto formát NTFS
    a jestli otázka směřovala co je to NTFS,tak lepší pro tebe když budeš guglit např. formatováni NTFS

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Citace Původně odesláno od mixle Zobrazit příspěvek
    jednoduše ve FAT32 nemůže být větší soubor jak 4GB,což v případě ripů z blue-disku není problém překročit,proto formát NTFS
    a jestli otázka směřovala co je to NTFS,tak lepší pro tebe když budeš guglit např. formatováni NTFS
    Dík našel jsem si to
    Když tedy naformátuji flešku na NTFS tak by to mělo jít přehrát 3D soubory .MKV přímo z flešky do TV ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

aha, NTFS nemá žádnou spojitost se soubory MKV,NTFS umožnuje aby soubory jakéhokoliv typu mohli být větší jak 4GB,to že ti pujde v TV přehrát kontejner MKV je čistě věcí TV a TV defaultne podporuje MKV,takže zkus a uvidíš

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Obecně Samsung 3D z USB dá, předpokládám, že i zmíněný typ. Mě ale prostorovost zklamala, očekávál jsem, že bude těm IMAXům přece jen blíž.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hmm: stejny nazor, nikdy som sice neporovnaval stejny film na Samsungu a na LG ale to malo co som videl na LG v pasivu som cakal aj od Samsungu v aktivu, zial bohu sa nedostavilo a hlbka 3D hlavne ma hodne sklamala a to som uz skusil x 3D ukazok vsemoznych zanrov...mozno sa to casom zlepsi ale moc tomu neverim a druhu 3D telku kvuli tomu kupovat nebudem, inak som so Samsungom az na clouding a pozorovacie uhly spokojny, kazda technologia a znacka ma nieco...

Podobná témata

1. Samsung Smart TV / BD / HT 2012 SMART HUB (Serie ES / E) widgety a ine
    Od MILOSHKO v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 13-11-2014, 13:15
  2. LCD: Youtube widget SMART TV Samsung
    Od rmaivald v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2013, 05:41
  3. Smart HUB pri Samsung 6000rada
    Od genius898 v sekci Televize: LCD, plazma