Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast DTV 2000 Plus Hybrid - seká se obraz

P4V3L (5)|24.1.2012 19:09
Zdravím. Mám kartu viz. název tématu. Jede na stroji s MB: Gigabyte GA 73PVM-S2H, CPU: Intel dual-core E 5200, 2 gb ram 800 mhz, grafika nvidia geforce 8800gts, win xp prof.

Obraz se mi seká, zvuk snad ani né, možná občas, nepatrně. Kabel mi vede od společné antény, z rozdvojky, do které je píchlá i televize. Zajímavý je, že jednička jde v pohodě, ale nova apo.d se sekají. Minule to bylo zase přesně naopak, sekala se jednička a nova šla v pohodě. kde by mohl být problém? díky
vivid.sk (11472)|24.1.2012 19:27
Skus stream nahrat (1:1 bez rekompresie).
Pokial ti bude blbnut aj prehravany stream v inom playeri (na rovnakych miestach), pojde o problem s kvalitou signalu (nachadza sa v nich vela chybnych paketov).
P4V3L (5)|24.1.2012 20:07
[quote=vivid.sk;393505]Skus stream nahrat (1:1 bez rekompresie).
Pokial ti bude blbnut aj prehravany stream v inom playeri (na rovnakych miestach), pojde o problem s kvalitou signalu (nachadza sa v nich vela chybnych paketov).[/quote]

tak jsem zkoušel něco nahrát a v přehrávači se to seká taky. Ale dřív byl příjem dobrej. Proč to teda neblbne i na TV, když to mám napojený oboje na spol. anténu?
P4V3L (5)|25.1.2012 17:35
Dá se to teda nějak vyřešit?
Ivo Mašek (10205)|25.1.2012 17:55
TV tuner není tak citlivý a spoustu věcí dovede srovnat. Přece jenom tv karta je mnohem náchylnější (obvzláště Leadtek). Pokud signál kolísá kolem 60 procent, tak Leadtek to těžko rozdýchává.
KamilZ (10277)|25.1.2012 19:39
Jak to máš napojeno? Jestli přes nějaký svůj rozbočovač, tak ho zkus vyhodit a napojit přímo, jestli to pomůže. Pokud ano, tak buď aktivní rozbočovač, nebo se domluvit se správcem STA, jestli ti může dát na odbočku menší útlum.
P4V3L (5)|25.1.2012 22:14
[quote=KamilZ;393716]Jak to máš napojeno? Jestli přes nějaký svůj rozbočovač, tak ho zkus vyhodit a napojit přímo, jestli to pomůže. Pokud ano, tak buď aktivní rozbočovač, nebo se domluvit se správcem STA, jestli ti může dát na odbočku menší útlum.[/quote]

z hlavního konektoru mám rozdovjku, tam je píchlá televize a kabel ke kartě v pc. bohužel nepomůže ani to, když rozbočovač vytáhnu a napojím kabel přímo.