Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Z DVD alebo z Videa do PC cez winfast xp expert

tinkotn (4)|5.4.2005 17:22
cau neviete ci ide nahrat z videa alebo z dvd do pc cez TV kartu Winfast 2000xp expert?ak ano je to dobra kvalita ci sa to oplati
A ak to nejde cez tuto kartu tak co by ste nato odporucali ?
dakujem za odpovede
Ivo Mašek (10205)|5.4.2005 19:17
neviete ci ide nahrat z videa alebo z dvd do pc cez TV kartu Winfast 2000xp expert?
Jde to. Nevím z jakým výsledkem - nezkoušel jsem.
clee (6592)|5.4.2005 19:30
tak to je jasny, kartu jen s tunerem (dvb-t nepocitam) sem snad ani nevidel, z eteru sem primo nikdy nezachytaval (tv kartu uz nepouzivam), vzdycky pres tuner videa z vhs nebo video8 kamery, je to uplne stejny jako z eteru jen misto tv tuner zvolis composite nebo s-video, jak je to s audiem u leadteka nevim, ale ja mel audiovstup pripojenej primo do line-in zvukovky
vladoc (456)|5.4.2005 19:39
Nahrával som VIDEO z analógovej kamery cez AV Line-In a tiež z VCR cez anténny vstup.
Výsledok závisí na kvalite videozáznamu. Najlepšie je použiť kameru s ktorou to bolo nahrané. Zásadne treba používať najkvalitnejšie video pásky.
To, čo raz nahráš na videopásku, tak ani zďaleka sa nepodobá originálu.
Ak sa ti zdá, že TV tuner je lepší, ako tuner v TV karte, tak prepoj výstup TV tuneru s TV kartou cez AV Line-In.
Kľudne môžeš brať signál i z DVD, ale nevidím v tom logiku, keď máš lepšiu možnosť ... .
clee (6592)|5.4.2005 20:12
jj tahat dvd pres tv kartu je totalni nesmysl
ODSakEda (2278)|6.4.2005 00:02
clee -že jsis to uvědomil až napodruhý s tím z DVD...? :-E :-E :-E

Občas človět začne odpovídat zahleděnej do problému a neuvědomí si až absurdnost otázky, i když! Co víš! Třeba nemá v PC DVDmechaniku?!
clee (6592)|6.4.2005 00:08
mno, spis tim ze ctu v prispevkach tak kazdy druhy slovo, v tapetach tak kazdy paty :-)
ODSakEda (2278)|6.4.2005 00:47
clee Já se Ti nesměju, já se jen směju :-E

Toto znáš: Když stojíš v Praze na Karlově mostě, tak se říká správně mluvnicky : dívám se na Labe, nebo do Labe?
vladoc (456)|6.4.2005 07:54
ODSakEda
Zabudol si dať pod hádanku do zátvoriek: (avatlV)
Ivo Mašek (10205)|6.4.2005 08:23
...se budete koukat do garáže..., se mi zdá. :-D
Doom (2331)|6.4.2005 09:35
eda: já osobně bych z karlova mostu čučel do vltavy :-E

jinak, audio u leadteka se zapojuje následovně - na vstupnim kablíku jsou tři cinche,červenej a bílej na L a R kanál audia. [a jeden žlutej je na video]. zkoušel jsem zachytávat z VCR a docela dobrá kvalita.