Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Integrovaný DVBS tuner v LG LW570S a SMIT Irdeto HD CI modul + Skylink karta

mgree (2)|22.1.2012 19:24
Mám problém másledující :

TV LG LW570S, koupil jsem CI modul SMIT Irdeto CI+ a Skylink Kartu Irdeto HD. Vložil, naladil programy, vše funguje OK (když pominu poměrně pomalou inicializaci modulu a karty) ale když k TV připojím pevný disk který je inicializovaný a připraven a TV jej vidí, tak při pokusu o nahrávání jekéhokoliv programu se mi na tV objeví chybová hláška : Tento signál není možné nahrávat.

Čet jsem nějaké chytrosti, že se jedná údajně o kombinaci Irdeto systému a konkrétního SMIT Irdeto modulu obecně, ale když tento modul dám do HD příjmače (HD-BOX) tak nahrávám na stejný disk jakýkoliv program bez nejmenšího problému !

Co s tím ? Chci eliminovat další ovladač a používat integrovaný DVBS/S2 tuner v TV. Vyřešil by to jiný modul ? Třeba EuroCAM+ Irdeto ? Má s tím někdo zkušenosti ?

Díky všem za help.
KamilZ (10277)|22.1.2012 19:42
Zkus vytáhnou kartu s modulem a nahrát ČT24 (nebo cokoli FTA), jestli půjde nebo ne. Pokud ne, tak je to omezení LG na nahrávání z DVB-S a nic Ti nepomůže.
Dagy2 (3153)|23.1.2012 16:15
no myslím, že si hlavne nedostatočne čítal manuál. O DVR je tam úvod len 3 stránky ale všetko čo sa tam píše je mimoriadne dôležité pre úspech.
A jedna poznámka je, že LG DVR rekorder televízora funguje len pre DVB-T vysielanie nie pre SAT.
Takže modul (aj keď CI+ by som tak či tak praštil niekam hodne ďaleko) to nevyrieši