Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vložení vlastního loga do videa

cermicer (2)|5.4.2005 16:05
Pro tvorbu videa používám Vegas 5. Chtěl bych se zeptat, jestli jde do videa vložit vlastní logo (jak to mají např. ČT, Nova, Prima atd.). A pokud to jde, poradí mi někdo, jak na to?
Předem díky.
MOJE (537)|5.4.2005 19:29
V ADOBE PHOTO SHOP si vytvor LOGO a s priesvitným pozadím, ulož ho ako PNG a potom načítaj vo VEGAS 5, zmenši, umiestni.

PS: VIDEO stopa LOGO má byť nad VIDEO stopou B-)
stayman (12393)|5.4.2005 20:40
Staci ze si to logo "vyrezes" a posunies do obrazu pomocou bezierovych kriviek, su v PAN/CROP ked zaskrtnes masku.
MOJE (537)|5.4.2005 21:22
:-I ale v ADOBE si môže urobiť aj polopriesvitné časti (jemnejšie okraje loga)
ODSakEda (2278)|6.4.2005 00:37
A je možné vložit logo "elektronické", tedy ne vypálené v obrázcích videa? S možností, jako že ve VirtualDubu bych jej vložil i bez nutnosti zdlouhavě video přerenderovat a tím i opět více prznit?! Asi ne že?
vlada (3470)|6.4.2005 00:48
ODSakEda> A jak by sis to představoval? Jedině tam nacpat nějakej obrázek, kterej by se při přehrávání zapracoval do obrazu. Ale to by to potom musel umět i přehrávač. Šlo by to možná do DVD nebo matrošky jako obrázkovej titulek.
ODSakEda (2278)|6.4.2005 00:54
vlada Ahááá, no jooo! Logo jako zkratka např. ODSak a jako tituleeeek! :-D To není obecně vzato špatná fylozofie! Dík za nápad!

Víš co obdivuji? Karikaturisty! (ne karieristy...), kdy jem pár málo tahy vystihnou podstatu! Pak to vymaluje nebo dokončí každej blbec, ale ty první tahy! Prvotní myšlenka, nápad! To cením na lidech nejvíce!

Obdivuji Tě! tvůj pohotový duchapřítomný nápad! :-D