Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Bezdrátové připojení reproduktorů

Rexx (8)|21.1.2012 22:24
Ahoj všem, sháním zařízení, které by umožnilo připojit reproduktory domácího kina (zadní) bezdrátově. Bohužel dispozice místnosti neumožňuje natažení klasických kabelů (jedině středem místnosti), takže hledám alternativu bezdrátem. Moje představa je krabička u zesilovače, do které bych připojil kabely a napájení a u každého reproduktoru přijímač s napájením a výstup do reproduktorů. Našel jsem spoustu zařízení i pro video, ale audio tam bylo vždy cinch. Potřebuju variantu s klasickým připojením reproduktorů (kabelové). Předem díky za každý tip. ;)
Pytkin (7947)|22.1.2012 01:32
rexx : pozor .. potrebujes ale mat vzadu reproduktory , ktore maju zosilovac (su aktivne) .. alebo ta krabicka musi obsahovat zosilovac .. jo a zosilovac musi mat vystup na to .. to nemozes zapojit do reprakoveho vystupu .. a nezabudni ze musis vzadu dotiahnut k tym reproduktorom elektrinu ..
Rexx (8)|22.1.2012 10:13
[quote=jito;392981]http://www.conrad.cz/bezdratove-reproduktory.k351117[/quote]

Toto je sada i s repro, to bych volil až jako poslední možnost, pokud neseženu nic na stávající repro. Bylo mi bych ji trochu líto.
Rexx (8)|22.1.2012 10:17
[quote=Pytkin;392989]rexx : pozor .. potrebujes ale mat vzadu reproduktory , ktore maju zosilovac (su aktivne) .. alebo ta krabicka musi obsahovat zosilovac .. jo a zosilovac musi mat vystup na to .. to nemozes zapojit do reprakoveho vystupu .. a nezabudni ze musis vzadu dotiahnut k tym reproduktorom elektrinu ..[/quote]

Repro jsou pasivní (klasika k domácímu kinu), takže potřebuji variantu se zesilovačem. Elektřina problém není, ta v místě je. Nemáš nějaké tipy na konkrétní výrobky ? Já zatím našel pouze toto: http://www.amphony.com/products/t400.htm ale to je u nás nesehnatelné.
Pytkin (7947)|23.1.2012 00:52
nezabudni ze potrebujes tie 480tky .. aby si tam mal zosilovac ..
tjurny (496)|24.1.2012 00:21
Tohle je hrozna "prasarna" nerikej ze nikudy tu dvojlinku neprotshnes. Dobrovolne platit za zhorseni zvuku. Tot muj nazor.
Rexx (8)|24.1.2012 17:23
[quote=tjurny;393382]Tohle je hrozna "prasarna" nerikej ze nikudy tu dvojlinku neprotshnes. Dobrovolne platit za zhorseni zvuku. Tot muj nazor.[/quote]

No pokus tu byl, ale neprošlo to :)

každopádně za ty peníze to z US objednávat nebudu .. a tady jsem nic nesehnal
vivid.sk (11472)|24.1.2012 19:23
[quote=Rexx;393490]No pokus tu byl, ale neprošlo to [/quote]
Taketo veci nemozes riesit z opacnym pohlavim, lebo to neprejde nikdy :D

P.S. ak mas plavajucu podlahu, da sa to elegantne umiestnit za soklove listy, ak mas koberec, tak pod koberec :)