Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canopus Leťs Edit 2.0

Fucik (47)|5.4.2005 12:05
Nevíte někdo, zda a hlavně kde by se dala sehnat čeština do Leťs Edit 2.0 od Canopusu? Nejsem právě zdatný angličtinář a navíc mám rád, když se mnou soft mluví v mateřštině. Dík
Hainz (0)|7.4.2005 11:07
No, když jsem na tenhle program dělal recenzi, tak mi p. Jenča z firmy Syntex poslal jimi zhotovenou češtinu a říkal, že ji budou distribuovat spolu s programem. Zkus je zkontaktovat, třeba se dá u nich někde stáhnout.
Fucik (47)|7.4.2005 11:14
Díky, právě v souvislosti s touto recenzí jsem se začal pídit po CZ. Zkusím se obrátit na Syntex a uvidíme.
Fucik (47)|10.4.2005 16:59
Tak jen pro doplnění : dotázal jsem se u Syntexu a bylo mi sděleno dost stroze, že si mám CZ žádat po svém "dodavateli" software - oni dodávaj jen společně s uvedeným softem při jeho prodeji! Což se ostatně dalo čekat :-E . Tak jen abyste věděli, kdyby sháněl někdo další! Hezkou neděli všem!
bruco (5)|11.4.2005 06:54
Fucik
Nápodobne som pochodil i ja a predal mi to Syntex.sk na dotaz o uvedenú čštinu mi syntex.cz ani neodpovedal :-? :-? ......podarilo sa ti ju zohnať? :BB:
Pier_tvf (25)|19.4.2005 12:26
Přívětivější je další distributor Canopusu u nás a to firma I.S.Electronic. Z jejich webu h__p://download.iselectronic.cz/Canopus/ lze stáhnout češtinu do Let's Edit 2 (verze 2.03). Je to sice beta, ale problémy jsem nezjistil. Až na to, že někde jsou nepřesnosti v překladech.
Je otázka, jestli lokalizovat nebo ne. Já už jsem si zvyknul na ENG verzi a tak to asi vrátím zpět. Jestli si doinstaluju nějaké pluginy, tak je stejně budu mít anglicky. Ale pro nějakého začátečníka - proč ne.