Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: LG BD550 a youtube

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Nedávno jsem si koupil LG BD 550 který prý zvládá internetové služby jako je Picasa,youtube a jiné.Už jsem tu na fóru něco četl ale byl jsem z toho trochu zmatený - tak proto se ptám - má někdo zkušenosti s tímto přehrávačem a dostal se na dané internetové služby?Když jsem se po tom pídil - zjistil jsem že na českých stránkách Lg a zahraničních se tento přístroj liší nejen funkcemi ale i designem - nechápu?Přístroj jsem aktualizoval přes internet ale nic se nestalo - pouze to aktualizovalo firmware nic víc.Dokonce jsem se mrkl na Youtube kde je video o tomto přehrávači - je tam vidět menu přístroje kde je o jednu ikonu navíc - Netcase,kterou tam vůbec nemám a tedy se vlastně nemohu na tyto síťové služby dostat - prosím poraďte - jak to tedy v České republice s tímto přehrávačem je?Moc dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Ako si sám zistil, BD550 nemá NetCase takže ani internetové služby ani YouTube.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. co poslat na YouTube
    Od dimerBAX v sekci Editace videa
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-09-2012, 07:25
  2. LG BD550 / BD560 / BD570 - rozdíly a zkušenosti
    Od nedelak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 90
    Poslední příspěvek: 09-06-2012, 05:59
  3. YouTube
    Od SaintMichael1313 v sekci Televize: LCD, plazma