Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Film na USB

Fany53 (52)|12.1.2012 14:14
Mám Topfielda TF 7700 HSCI a pokoušel jsem se na filmu nahraném na USB odělat konverzi do AVI a nešlo to,čím to? Program na konverzi mám Any Video Converter.Předem díky za odpověď.
Dagy2 (3153)|13.1.2012 09:30
No, asi to bude tým že názov toho konvertora je nesprávny. Namiesto "Any Video Converter" by sa mal volať "Some Video Converter".
čo doporučuje Topfield?
kofolak (294)|13.1.2012 11:14
[quote=Dagy2;390941]No, asi to bude tým že názov toho konvertora je nesprávny. Namiesto "Any Video Converter" by sa mal volať "Some Video Converter".[/quote]
nabuduce si over, co pises 9-), lebo taky program skutocne existuje http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/ :-I

smutne je, ze zatial ziadna odpoved k povodnej otazke :-((
Dagy2 (3153)|13.1.2012 17:17
Tak sorry, myslel som že základnými slovíčkami z angličtiny tu vládne každý.
Vysvetlenie:
"Any video converter" - znamená v preklade "konvertor všetkých možných formátov videa". Takže autor tohto programu presvedčený, že zvádol konverziu úplne všetkého sebavedome nazval svoj program týmto názvom.
Môj návrh znel, aby premenoval pán autor programu tento program na
"Some video converter", t.j. v preklade "konvertor niektorých formátov videa".

Podobne ako keď si kúpiš v rakúsku lepidlo, ktoré sa volá "UHU-Alleskleber", t.j. "všetkolepič". skús s ním lepiť napr. mäkčené plasty....

Tým chcelo byť povedané, že Fany používa nesprávny program. Slovo "any" vzbudzovalo v ňom zrejme dojem že dokáže všetko. Ale to nedokázal ani LenOn.

Opakujem otázku: aký program doporučuje výrobca Topfieldov?
kofolak (294)|14.1.2012 23:16
[quote=Fany53;390777]Mám Topfielda TF 7700 HSCI a pokoušel jsem se na filmu nahraném na USB odělat konverzi do AVI a nešlo to,čím to? Program na konverzi mám Any Video Converter.Předem díky za odpověď.[/quote]

A mohol by si povedat, preco to neslo? Prilis siroka otazka. Skus pouzit iny program.
KamilZ (10277)|15.1.2012 07:37
Ani nepíšeš, v jakém formátu to TP ukládá (TS?). Pusť na to MediaInfo, ať víš, v čem to je a vyloučíš, že je to kódované.