Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 78 z 164 PrvníPrvní ... 2868767778798088128 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,156 až 1,170 z 2451

Téma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2006

Tak vertikalne pruhy (ani ine obrazove anomalie) nepozorujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

5os 5os je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2012

Tak som si aj ja dnes kupil 50st50, a mozem povedat, ze je to velmi dobra telka. Kvalita obrazu je vynikajuca. Zo vsetkeho, ci uz HD, alebo aj velmi slabeho SD dokaze dostat maximum co sa da, farby su prirodzene, pohyb je ostry ako na CRT Sony black trinitron, a konecne sa mi obraz naozaj paci. Zvuk je na tom biedne, hlavne co sa tyka basov, pri ludskej reci to duni jak prasa, treba to dat skoro na minimum, ale ja som audiofil zhyckany zvukovym hi-endom, tak inemu to vadit nemusi, a v danej cenovej kategorii je to asi ok.
    Zatial mam jediny nedostatok, a to ten, ze ked pripojim k telke pocitac cez HDMI, tak telka nedokaze zobrazit okraje obrazu. Je to take zle, ze ked dam v PC nejake okno na full obrazovku, tak nevidno vrchnu listu, a rovnako zle je to zo vsetkych stran, neda sa s tym nic urobit ani ked zmenim pomer stran obrazu v telke. Na vsetkych ostatnych telkach bol doteraz obraz perfektny, ale tu to nejde. Teraz som pouzil uplne novy a iny kabel, tak neviem ci by to mohlo byt aj tym, dufam ze mi poradite.
    Naposledy upraveno uživatelem 5os: 14-08-2012 v 03:00

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

5os: to je pravděpodobně jen mezi židlí a klávesnicí (špatným nastavením grafické karty), viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...211#post420211

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    5os: to je pravděpodobně jen mezi židlí a klávesnicí (špatným nastavením grafické karty), viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...211#post420211
    Přesně tak. V nastavení grafické karty je měřítko, kterým se dá obraz vyladit tak aby tam nic nechybělo ani nepřebývalo.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

A přímo v nastavení TV pak bývá volba Overscan: on/off. Předpokládám, že když je k dispozici na mé letošní ET5, tak ST50 na tom bude s možnostmi konfigurace podobně.

Nechci tvrdit, že je to jediná možnost, ale já pixelmappingu 1:1 dosáhnu bez problému po vypnutí overscanu na TV a následné korekci velikosti obrazu v Cataclyst Control Center.
    Naposledy upraveno uživatelem tdlmarek: 14-08-2012 v 09:16

Je tu pravidelně Avatar uživatele THeBaNDiT
    Registrace
    Apr 2012

Presne tak - ak je obraz väčší než obrazovka (teda akoby zachádzal až za rám), je potrebné v prvom rade vypnúť funkciu 16:9 prevzorkovávanie (teda tak sa volá na mojej ST30).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2006

Len tak na okraj, ja som si 16:9 overscan na ST50 vypol, na grafickej karte som zatial nenastavoval nic a tiez som si teraz vsimol, ze obraz je trochu vacsi ako TV obrazovka. Nejak ma to netrapilo (nevsimol som si to), lebo pri pozerani filmu som to nezachytil. Pozriem do nastavenia grafickej karty ale je skoda, ze vychodzi stav nie je pekne ako ma byt. Clovek aby pomaly vsetko nastavoval z vychodzej hodnoty na opacnu aby to fungovalo normalne. Cakal by som, ze pre graficku kartu je TV len dalsi monitor a ked nastavim spravne rozlisenie (co mam) tak, ze uz nemusim ladit velkost obrazu.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

ale bohuzel tak to není a dnes se musí vše nastavovat. Je to otravné ale přemíra formátů to asi trochu zabila. Kdysi jsem si myslel, ze kdyz budu mít 16:9 Tv tak nebudu mit pruhy. Chyba je tu jeste kinoformát, který jaksi sere na klasické 16:9 nebo naopak výrobci Tv kromě jednoho 21:9 Phillipse z nějakého důvodu nevyrábějí 21:9 Tv a přitom je drtivá většina filmů v tomto formátu natočena. Takže pokud nechceš obraz roztahovat jako to dělám já a tím ho prakticky degradovat tak si musíš koupit velkou úhlopříčku, aby Ti po zobrazení 21:9 obrazu na 16:9 Tv zůstal alespoň nějaký obraz. A jak to vypadá do budoucna tak se tím stejně nikdo nezabývá. Takže prakticky jsme na začátku kdy na Tv 16:9 jsme nebo ještě máme černé pruhy na stranách z SD signálu, ale teď je máme nahoře a dole. Ptám se změnilo se něco pro nás diváky? Pro mne nee. Pořád čučíme na pruhy. Proto roztahuji. To jen na okraj mimo tému..

Nováček Avatar uživatele watt
    Registrace
    Sep 2011

mate niekto slevensku alebo cesku recenzie na vt 50
    Naposledy upraveno uživatelem watt: 14-08-2012 v 18:00

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

Já považuji formát 16 : 9 jako " mezičas ". Jeden z důvodů - byl problém vyrobit kvalitní CRT obrazovku 16 : 9. Až nástupem LCD, PLAZMA a pod. lze se snadno dostat ke kino formátu. I doposud je problém umístit takto širokoúhlý TVP v mnohých obývacích pokojích. Na toto jsem zákazníky při výstavbě respektivě přestavbě rod. domů do budoucna upozorňoval. Doposud mnoho zájemců o TV považuje 42" za " velký TVP ". ( při 21 : 9 směšná velikost ). /// mám připraven prostor o délce 305 cm , žel také i léta ///.
    Naposledy upraveno uživatelem tesla15: 15-08-2012 v 11:10

5os 5os je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2012

Je to cele zle. NTB som mal pripojeny k asi 10 telkam rozneho veku a nikde som nic nemusel robit, len pripojit a zvolit zobrazovac. Maximalne zrusit nastavene zvacsenie obrazu na telke a vsetko slapalo ako ma, ale u najnovsieho Panasonicu budem vzdy musiet nieco ladit a ladit ako s aparatom spred revolucie. Inacej este som to ladit neskusal, lebo som od vtedy este telku ani nevidel, tak to skusim asi dnes...
    Aby som nezabudol mam ho za 922 €, co je zhruba 23.300 CZK. Neviem preco u Vas v Cesku este nemate novu cenu.
    Naposledy upraveno uživatelem 5os: 15-08-2012 v 11:16

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

viem, ze je to mimo, ale aj moj PS59D6900 automaticky sam vsetko nastavil na vstupe PC DVI a slape to automaticky na dot by dot. Grafiku mam ale Nvidia ....

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Zdravím pánové. zajímalo by mě, pod jakým jazykem beží aplikace a hry na 50ST50 a obdobných televizích.tipoval bych android?a jde ty aplikace dovnitř nějak dostat mimo marketu? celkem by mě zajímalo co všechno to umí ale na marketu stojí za to možná ten asphalt a to za 105Kč.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

TV neběží "pod jazykem", ale na uzavřeném operačním systému pravděpodobně založeném na nějakém Linuxovém jádru. Na Androidu neběží, ten pro tohle není až tak stavěn, měly a mají s ním problémy i MMC. Jestli někdo už udělal hack Panasonic nevím, neslyšel jsem o tom (na rozdíl od Samsungů a LG). Jestli Tě zajímá vývoj, tak následuj tohle: http://developer.vieraconnect.com/

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    TV neběží "pod jazykem", ale na uzavřeném operačním systému .......
    Díky moc

Strana 78 z 164 PrvníPrvní ... 2868767778798088128 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: panasonic TX-P50G30 vs ST30, ST50
    Od -=Forrest=- v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-03-2012, 12:36
  2. Panasonic 2012
    Od JardaKo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-01-2012, 07:42