Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 64 z 164 PrvníPrvní ... 1454626364656674114 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 946 až 960 z 2451

Téma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Jsem v začátcích a přes Pc věci jsem opravdu laik a to ovládání přes mobil je jen na hudbu ať nemusí běžet Tv, u videa je to samozřejmě v pohodě přes bezdrátový set. Asi se dá samozřejmě dá jít i jinde, ale možná za jiné peníze. je to konzultováno přes moderátora pc tuning dle požadavků na optimální využití vzhledem na komplexní využití pro mé potřeby. Myslím, že s tím snad chvíli vydržím a časem něco polepším dle potřeby. jako startovní HTPC by to snad mohlo posloužit slušně..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To ti určitě stačí já chtěl hotové řešení bez disků a vybral si Boxee...ale zpět k tématu. Nemáte někdo k TV připojený USB hard disk ? Lze k ní připojit i zařízení bez samostatného napájení ? Jaká je nejlepší metoda na vypálení ducha (ještě ho malinko vidím) (krom slivovice) ? zatím jsem používal střídající se obrázky. Je ještě něco "profi" co se dá nahrát na disk ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Na duchy už moc jiných spec věcí asi nebude a budeš muset vystačit s těmi obrázky, nebo tím videem.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

2.5 palcový USB HDD bez ext. napájení funguje bez problémů-pro mne osobně je to bezkonkurenčně nejpohodlnější způsob-zvlášť když máš malé děcko a točíš dokola dvacet pohádek. Co se týká IR, tak já jednou týdně, když jdu ráno do práce, tak pustím ten rolující pruh, a když se odpoledne vrátím, tak to vypnu a je to ok.
    nebo na nastavení tv je super tohle:

http://www.avsforum.com/t/948496/avs...p4-calibration
    Naposledy upraveno uživatelem Pavell007: 19-06-2012 v 08:39

Nováček Avatar uživatele Goore
    Registrace
    Oct 2010

Nezkoušel někdo z vás připojit bezdrátovou mini klávesnici s TouchPadem - např.
    http://www.videotech.cz/satelitni-te...n-s-touchpadem
    nebo
    http://www.ipopular.cz/pc-periferie/...-touchpad-usb/
    popřípadě
    http://www.czc.cz/egreat-mini-wirele...109593/produkt

Zajímalo by mě, jestli to vůbec funguje a zda-li se to vzhledem k rychlosti a způsobu ovládání Internetu vyplatí.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od Pavell007 Zobrazit příspěvek
    Co se týká IR, tak já jednou týdně, když jdu ráno do práce, tak pustím ten rolující pruh, a když se odpoledne vrátím, tak to vypnu a je to ok.
    Je tomu uz viac ako 25 rokov (hadam aj 30), ked otec doviezol domov farebny televizor. Susedia z celej ulice chodili pozerat a hodnotit obraz: "...ako fotka...". To nadsenie z novej technologie si pamatam doteraz.

Po 25 rokoch pokroku si precitam toto... (vid citacia) a prve co ma napadlo su navysost aktualne slova ceskeho futbaloveho klasika: "Ty vole, kravo,...". Tak to sme sa teda dopracovali... Sice obraz opat ako fotka, ale...

Nejako sa neviem sam v sebe vyrovnat s tym pokrokom... Co chvila tu bude OLED a obraz bude "este lepsia fotka", pricom kazdy k telke nafasuje aj pixle s farbami a stetec a kazdy polrok bude organickou farbou nanasat vyhasnute pixely. (ty kokos, kruh sa uzatvara: pixla --> pixel )

A opat budu plne weby a diskusne fora spokojnych uzivatelov vychvalujucich OLED, pricom sa nezabudnu pochvalit, ze oni obrazovku pretru preventivne raz do tyzdna...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

...tak prostě počkej na tv, co přijdou po OLED, to bude to správné řešení
    Nebo teď jsem četl recenzi, že Samsung plazmy to maj lepší, tak jestli tě trápí zmáčknout jednou týdně navíc dvě tlačítka, tak bys to nešťastné mezidobí mohl překlenout se Samem

fox fox je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

Vdaka za odpoved. Len si daj bacha na ten HDD - GREEN verzie diskov vraj nie su zrovna najspolahlivejsie (co som kdesi cital, prispieva k tomu prave to, ze maju premenlive otacky a teda zivotnost je nizsia ako u inych edicii).

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Fox: To je nesmysl vycucanej z prstu. Green disky jsou stejne spolehlive jako jine disky v dane kategorii.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

co se týká disku, tak pokud to lze zjistit, tak bych vybral ten, kterej má nejmenší spotřebu, TO by mohlo dělat eventuálně problémy, pokud se to bude napájet pouze přes usb.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Normální 2,5 palcové disky obecně s kapacitou nad 40GB mají vyšší rozběhový proud. Začali se používat jiné motory. Pokud není upravená elektronika disku od výrobce pro pozvolné rozběhnutí ploten, tak se disk neroztočí. Buď vůbec nebo bue jen cvakat.

Velmi dobrou zkušenost mám s WD Passport USB 3.0 500GB. Disk má USB 3.0, ale hlavně funguje od USB 1.1 a to i díky upravené elektronice napájení, kdy i na USB 1.1 se rozběhne a dlouhodobě spolehlivě funguje.

A nebo používat 1,8" disk. Ten pojede spolehlivě skoro na jakémkoliv USB. Např. Samsung S1 mini.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 20-06-2012 v 06:46

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

To co som napisal pred rokom odporucam aj teraz: WD typu EURS, resp. akykolvek disk urceny pre AV zariadenia:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post351297

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2010

Stačí se podívat do specifikace TV a zjistíš,že jeden port USB1 má zvýšen proud na 1A právě pro napájení 2,5" disků bez přídavného napájení. Ostatní USB porty mají standartních 0,5A.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Což mohu shodou okolností potvrdit, protože dnes jsem omylem zapnul disk do druhýho usb a po zapnutí tv disk zablikal, vypnul se a tv hlásila něco jako přetížené usb zařízení. Po zapnutí do prvního usb to šlapalo jak má. Mám nějakej dva roky starej 2.5 WD 320gb.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Zdravím všechny, byl jsem nucen koupit novou tv tak jsem se rozhodl pro panasonic tx42st50, dobré recenze atd. spotrebu jsem nebral v potaz.
    Pro koupi tohoto tv hovorilo vse, bohuzel jsem zklaman z obrazu, u sportovnich programu napr. fotbal hokej dochazi ke skubani(zpomaleni) obrazu. Chtel jsem se zeptat jestli je to chyba nekde v nastaveni nebo zda-li se jedna o tovarni chybu. Diky moc vsem za postrehy a namety

Strana 64 z 164 PrvníPrvní ... 1454626364656674114 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: panasonic TX-P50G30 vs ST30, ST50
    Od -=Forrest=- v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-03-2012, 12:36
  2. Panasonic 2012
    Od JardaKo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-01-2012, 07:42