Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Stolní recorder Panasonic DMR EX88

dj culture (3)|7.1.2012 20:50
Zdravím a měl bych dotaz. Jako majitel tohohle panasonicu můžu přehrávat z USB ale zajímalo by mě, jestli existuje nějaký způsob(třeba nový firmware?),jak ho donutit,aby dokázal zkopírovat obsah
z USB na HD(samozřejmě na ten jeho,ne na nějaký externí). Vzhledem k tomu,že ten HD je
nějakejch 400GB,tak se mi nechce kupovat novej externí HD k naší plazmě,kterou u nás zapoměl
Ježíšek.Ještě podotýkám,že se mi jedná o kopírování videa a ne audio,kde je to bez problému.
Děkuju za rady. Pavel
geronimoh (2327)|7.1.2012 21:21
Mám doma 4 DVD Rekordéry, ale přes USB na nich nic nepřehrávám, ani nekopíruji. Mám PC připojený k TV i k AV Recieveru a zdá se mi to naprosto ideální řešení. Podle mě si moc nepomůžeš ani nákupem HDD k televizoru. Jak televizor, tak DVD Rekordér přehraje jen něco. Ideální k novému televizoru bude zřejmě přikoupit MultiMediální Centrum (MMC) s HDD.
dj culture (3)|7.1.2012 21:53
Jde mi o to,když něco stáhnu z netu,zkopíruju na USB,tak abych to moh někam uložit(ideálně ten
Panasonic),když už to má tak velkej HD ale zřejmě je to asi teda nerealizovatelný? Zaplácávat zbytečně místo na disku v počítači videama se mi nechce a cpát těm loupežníkům v současný době
prachy za externí HD taky ne. Jen ať sušej panáčci. Jo a děkuju za reakci.
geronimoh (2327)|7.1.2012 22:09
Nechci tvrdit, že je to nerealizovatelné, to nevím, ale spíš ne. Bohužel situace s cenami HDD kvůli loňským záplavám v Thajsku je špatná. I když pro mně je i 400 GB zanedbatelný diskový prostor. Celkově mám doma přes 13 TB a je to stále málo. Nákup dalšího diskového prostoru jsem zatím také odložil na dobu, až se ceny HDD vrátí do "normálu".
KOCOUR65 (653)|8.1.2012 00:03
no - tady rozmlouvaji dva zlodeji - co nechteji platit a radeji kradou - takove srace nemam vubec rad
geronimoh (2327)|8.1.2012 09:26
[quote=KOCOUR65;389641]no - tady rozmlouvaji dva zlodeji - co nechteji platit a radeji kradou - takove srace nemam vubec rad[/quote]

Který zákon zakazuje stáhnout "něco" z NETu ? A který ukládat na HDD nahrávky ze satelitního přijímače ?
dj culture (3)|8.1.2012 13:06
[quote=KOCOUR65;389641]no - tady rozmlouvaji dva zlodeji - co nechteji platit a radeji kradou - takove srace nemam vubec rad[/quote]

Milý pane,
sice Vám do toho vůbec nic neni, ale rád Vám odpovím(to proto,že jste tak slušnej). Za sebe můžu prohlásit, že moje sbírka dývek donedávna čítala nějakých 300 titulů a na všechny mám paragon.
(Sešit,do kterého si ty paragony lepím. Zvláštní úchylka,že) Asi před dvěma lety mi zloděj odcizil
cca 100 titulů.Ty bych si rád stáhnul a už jsem za ně zaplatil a mám doklad. Nebo snad dělám něco
špatně? Můžete poradit. Tak mě napadá,čt2 tenhle týden odvysílá ve filmovém klubu nějaké Vláči- lovy filmy. Mám v úmyslu si je nahrát.To teda jako poruším autorské právo?

Přeji příjemný den KOCOUR 65 a hlavně slunce v duši.