Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Me nastaveni obrazu se mi samo .resetuje

Neregistrovaný (0)|7.1.2012 20:46
Tazatel: Honza

Znění dotazu: Mam samsung UE40C5000 a premistoval jsem ho na jine misto. Od te doby mi zacaly na telce behat reklamy, ktere jsem zrusil vypnutim demo modu. Co mi ale od te doby dela vrasky je to, ze kdyz si nastavim obraz podle svych parametru televize ho sama asi po hodine prepne na tovarni hruzu. Taky jsem si vsiml ze kdyz dam info o spotrebe zobrazuje se tam text PRODEJNA takze to bude pravdepodobne nejaky mod pro vystaveni na prodejne. Jsem z toho nestastny, protoze nemuzu prijit na to jak tohle nastaveni zrusit. Predem moc dekuji za radu.

Technika, které se dotaz týká: samsung UE40C5000
gredy (13)|7.1.2012 22:49
Nejspíš se vám TV přepnula do provozu "PRODEJNA". Musíte tedy zvolit režim "Doma". Provoz se volí při prvním zapnutí televize. Určitě o tom bude zmínka v návodu k obsluze. Přesný postup vám jistě ochotně poradí každá prodejna či servis.

Bude stačit znova "automatický start" a při něm přepnout z prodejny na volbu doma. Jiná příčina vašich potíží určitě nebude.
jarino1978 (8045)|7.1.2012 23:03
zadaj v OSD TV režim plug and play a potom zadaj režim DOMA. Parametre obrazu, ak si nastaviš, každý potvrď ENTEROM ( tlačítko OK na kríži ).
Neregistrovaný (0)|8.1.2012 09:40
Diky moc vsem zas odpoved. Zafungoval anglicky navod od KamilZ. Jen je potreba podotknout, ze pri odstraneni modu prodejna je potreba zmacknout na TV buton volume minus a pak drzet 7sek buton menu. Pokud budete drzet volume plus ke zmene nedojde.

Ted uz je mi jasne, ze kdyz jsem drzel tv pri premistovani podrzel jsem kombinaci tehle tlacitek.

Spokojen s vyresenim problemu jeste jednou dekuji. Tato poradna je skvela vec.

Honza