Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Přístup do tématu

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

tiez ma prekvapil ten pristup ....... Asi urobil nieco TVFREAK spatne, ked na IE7 to vraj funguje. Kazdopadne mi IE8 vyhovuje a nebudem ho menit. Snad by stalo aspon za pokus vyjst tym 12% citatelom fora v ustrety.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Feb 2007

Netřeba nic upravovat. V IE8 stačí přidat doménu tvfreak.cz do seznamu webů, pro které bude použito kompatibilní zobrazení (Nástroje > Nastavení kompatibilního zobrazení). Pak vše funguje dle očekávání.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Netřeba nic upravovat. V IE8 stačí přidat doménu tvfreak.cz do seznamu webů, pro které bude použito kompatibilní zobrazení (Nástroje > Nastavení kompatibilního zobrazení). Pak vše funguje dle očekávání.
    Jenže to pak jede v režimu jako v IE7 a je to ještě horší. Tlačítko back funguje, ale je rozhozené zobrazení atd.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Tlačítko back funguje, ale je rozhozené zobrazení atd.
    Screenshot.

Mě tlačítko zpět funguje normálně. Zobrazení je OK (jediná anomálie, které jsem si všiml, je neroztažení pole textarea v rychlé i pokročilé odpovědi na celou šířku okna).

Registrace
    Feb 2011

Priklad1.png mám vždy, Priklad2.png jen někdy, zřejmě je to závislé na tom, co je dalšího obsahem stránky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Priklad1.png 
Zobrazení: 119 
Velikost: 65.1 KB 
ID: 16370   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Priklad2.png 
Zobrazení: 132 
Velikost: 56.3 KB 
ID: 16371  

Registrace
    Feb 2007

U mě se to zobrazuje takto:

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Tvf1.png 
Zobrazení: 122 
Velikost: 63.7 KB 
ID: 16375Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Tvf2.png 
Zobrazení: 133 
Velikost: 42.9 KB 
ID: 16374Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Tvf3.png 
Zobrazení: 121 
Velikost: 8.4 KB 
ID: 16373

Zkoušel jsi vymazat cache prohlížeče?

Registrace
    Feb 2011

JJ, ale nebudu se v tom dál rýpat, používám Chrome nebo IE9 (tohle jsem v rychlosti zkoušel ve virtuálu, který mám na pokusy), takže mě to až tak netrápí. Pokud pojede ostatním v kompatibilním zobrazením OK, tak jen dobře.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

To si tady fakt nekdo mysli, ze budu menit browser kvuli tomu, ze nove forum nepodporuje IE8 nebo IE7? Jsem lehce znechucen... napriste bych doporucil pred unahlenym upgradem buletinu nejprve paralelni testovaci provoz.

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    tiez ma prekvapil ten pristup ....... Asi urobil nieco TVFREAK spatne, ked na IE7 to vraj funguje. Kazdopadne mi IE8 vyhovuje a nebudem ho menit. Snad by stalo aspon za pokus vyjst tym 12% citatelom fora v ustrety.
    ... pod IE7 to take nefunguje, zobrazeni je rozhozene, napsat novy prispevek je hotova alchymie ... uff, skoda slov ...

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    To si tady fakt nekdo mysli, ze budu menit browser kvuli tomu, ze nove forum nepodporuje IE8 nebo IE7? Jsem lehce znechucen... napriste bych doporucil pred unahlenym upgradem buletinu nejprve paralelni testovaci provoz.

... pod IE7 to take nefunguje, zobrazeni je rozhozene, napsat novy prispevek je hotova alchymie ... uff, skoda slov ...
    Nikdo Vás k ničemu nenutí, upgrade vBulletinu nebyl nijak unáhlený, nýbrž dlouhodobě testovaný na zkušební verzi (nemluvě o nepřeberném množství jiných fór s vB 4 všude po světě).

Stejně jako Vy nevidíte důvod pro změnu prohlížeče, tak já nevidím důvod se zabývat starými prohlížeči, které jen zdržují vývoj a které používá minorita. Škoda slov.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Tak fajn. Postoje jsme si navzájem vyjasnili, závěr ať si každy čtenář udělá sám.
    Já si jen myslím, že 12% "minorita" se starší verzí IE není až tak zanedbatelně málo...
    Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Statistika návštěvníků TV Freaku pro únor 2012:
    23 % používá Internet Explorer a z toho 50 % používá IE8, 40 % používá IE9, přičemž zastoupení IE9 postupně každý měsíc roste na úkor starších verzí IE.

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Já si jen myslím, že 12% "minorita" se starší verzí IE není až tak zanedbatelně málo...
    Jenže tohle je zřejmě nějaký specifický bug IE8, protože to není jen problém vBulletinu, ale zlobí to obecně. Bohužel na XP je IE8 poslední verze a je to sice nepříjemnost, ale ne nefukčnost. Zůstávat kvůli této jedné věci staré verzi vBulletinu podle mě není opodstatněné.

Ještě dotaz na pana Polívku - jaký je poměr návštěvníků s IE8 podle jejich OS - XP a nižší (nemohou upgradovat IE8), Vista a vyšší (mohou upgradovat na IE9).

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Ještě dotaz na pana Polívku - jaký je poměr návštěvníků s IE8 podle jejich OS - XP a nižší (nemohou upgradovat IE8), Vista a vyšší (mohou upgradovat na IE9).
    Za posledních 30 dní jde o cca 8,5 %, kteří mají XP a IE8. Starší Windows nemá ani smysl zohledňovat (Windows 2000 jsou nejvíce používaný OS od MS z těch, co nepodporují IE9 a používá je 0,35 % všech návštěvníků serveru; 10 lidí používá ME ).

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

Jenže tohle je zřejmě nějaký specifický bug IE8, protože to není jen problém vBulletinu, ale zlobí to obecně. Bohužel na XP je IE8 poslední verze a je to sice nepříjemnost, ale ne nefukčnost.
    Lenze mne to prave vo vsetkom ostatnom na IE8 funguje. No a to kompatibilne zobrazenie som musel uz skor vypnut kvoli Gmailu - si to sam pytal , aby vraj pracoval spravne....

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

mam este jeden dotaz. Ked si kliknem na ikonu zobrazenia prveho noveho prispevku, tak to tam skoci spravne, ale ked ide naspat do zoznamu temat, tak ta ikona nezmizne, aj ked som uz najnovsie prispevky prezrel. Niekedy sa stane, ze to zafunguje a po precitani prispevkov ta ikona zmizne. Neviem od coho to zavisi, ale bol by som rad, keby to fungovalo a nemusel furt davat refresh stranky, aby som videl, ktore temy mam uz precitane.
    PS: upgradol som OS na WIN7 a aj IE na 9.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. presun tematu
    Od 1hroch v sekci Videokamery
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 25-07-2010, 06:46
  2. pristup na HDD
    Od joe1 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-04-2006, 16:52