tiez ma prekvapil ten pristup ....... Asi urobil nieco TVFREAK spatne, ked na IE7 to vraj funguje. Kazdopadne mi IE8 vyhovuje a nebudem ho menit. Snad by stalo aspon za pokus vyjst tym 12% citatelom fora v ustrety.
tiez ma prekvapil ten pristup ....... Asi urobil nieco TVFREAK spatne, ked na IE7 to vraj funguje. Kazdopadne mi IE8 vyhovuje a nebudem ho menit. Snad by stalo aspon za pokus vyjst tym 12% citatelom fora v ustrety.
Netřeba nic upravovat. V IE8 stačí přidat doménu tvfreak.cz do seznamu webů, pro které bude použito kompatibilní zobrazení (Nástroje > Nastavení kompatibilního zobrazení). Pak vše funguje dle očekávání.
Priklad1.png mám vždy, Priklad2.png jen někdy, zřejmě je to závislé na tom, co je dalšího obsahem stránky.
JJ, ale nebudu se v tom dál rýpat, používám Chrome nebo IE9 (tohle jsem v rychlosti zkoušel ve virtuálu, který mám na pokusy), takže mě to až tak netrápí. Pokud pojede ostatním v kompatibilním zobrazením OK, tak jen dobře.
To si tady fakt nekdo mysli, ze budu menit browser kvuli tomu, ze nove forum nepodporuje IE8 nebo IE7? Jsem lehce znechucen... napriste bych doporucil pred unahlenym upgradem buletinu nejprve paralelni testovaci provoz.
... pod IE7 to take nefunguje, zobrazeni je rozhozene, napsat novy prispevek je hotova alchymie ... uff, skoda slov ...
Nikdo Vás k ničemu nenutí, upgrade vBulletinu nebyl nijak unáhlený, nýbrž dlouhodobě testovaný na zkušební verzi (nemluvě o nepřeberném množství jiných fór s vB 4 všude po světě).
Stejně jako Vy nevidíte důvod pro změnu prohlížeče, tak já nevidím důvod se zabývat starými prohlížeči, které jen zdržují vývoj a které používá minorita. Škoda slov.
Jenže tohle je zřejmě nějaký specifický bug IE8, protože to není jen problém vBulletinu, ale zlobí to obecně. Bohužel na XP je IE8 poslední verze a je to sice nepříjemnost, ale ne nefukčnost. Zůstávat kvůli této jedné věci staré verzi vBulletinu podle mě není opodstatněné.
Ještě dotaz na pana Polívku - jaký je poměr návštěvníků s IE8 podle jejich OS - XP a nižší (nemohou upgradovat IE8), Vista a vyšší (mohou upgradovat na IE9).
mam este jeden dotaz. Ked si kliknem na ikonu zobrazenia prveho noveho prispevku, tak to tam skoci spravne, ale ked ide naspat do zoznamu temat, tak ta ikona nezmizne, aj ked som uz najnovsie prispevky prezrel. Niekedy sa stane, ze to zafunguje a po precitani prispevkov ta ikona zmizne. Neviem od coho to zavisi, ale bol by som rad, keby to fungovalo a nemusel furt davat refresh stranky, aby som videl, ktore temy mam uz precitane.
PS: upgradol som OS na WIN7 a aj IE na 9.