Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Nová TV - výpadky....čím to může být?

Neregistrovaný (0)|7.1.2012 19:17
Tazatel: Jirka K.

Znění dotazu: Koupil jsem si plazmovou TV LG 50PV350 a naladil dvbt vysílání. Síla signálu i kvalita jednotlivých programů se pohybuje mezi 97-100% (alespoň tak to ukazuje TV). Při jeho sledování cca 1 x za 1-2 hodiny dojde k výpadku, kdy na cca 1-2 sec. program "vypadne" a zobrazí se černá obrazovka, následně zase vše jede jak má. Kostičkování žádné nepozoruji.
Na předešlé TV (LCD zn. Thomson) se toto nestávalo.... ta ale neměla dvbt tuner, takže jsem k ní používal set-top-box (zn. Golden Interstar). Domnívám se, že v signálu problém nebude a bojím se, jestli to není problém tv tuneru té mé nové TV. Přemýšlím o reklamaci, ale chci vyloučit možné jiné vlivy, abych se vyhnul možné blamáži při reklamaci. Co si o tom myslíte? Co by to mohlo být? Výpadky nejsou časté, třeba i jen 1 x za večer, ale uznejte, že to je docela rušivé a fakt mi to vadí.

Technika, které se dotaz týká: LG 50PV350
geronimoh (2327)|7.1.2012 19:56
Nevím sice, kde je chyba, ale nejsi sám, kdo má s tímto modelem televizoru stejný problém, viz například toto vlákno : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30741&highlight=50PV350&page=2
kiboko (52)|7.1.2012 20:53
[quote=geronimoh;389573]Nevím sice, kde je chyba, ale nejsi sám, kdo má s tímto modelem televizoru stejný problém, viz například toto vlákno : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30741&highlight=50PV350&page=2[/quote]

Díky za odkaz...tak ten problém mou s touto Tv více lidí. Akorát se asi neví, jestli je to vadná výrobní série nebo chyba firmwaru. Takže já vlastně nevím, jestli to mám reklamovat nebo ne....
geronimoh (2327)|7.1.2012 20:59
Zkus někomu se stejným problémem poslat soukromou zprávu a zeptej se jich, jak to řešili. Bude se to asi špatně reklamovat, když se to objeví jednou za večer, ale na reklamaci to asi bude. Pokud jsi televizor koupil přes e-shop, tak by bylo ideální vrátit televizor ve 14-denní zákonné lhůtě bez udání důvodu (odstoupení od kupní smlouvy).