Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: SONY HDR-PJ10E a import z PC do kamery

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý večer,
    měl bych otazku ohledne kamery SONY HDR-PJ10E se zabudovanym projektorem..
    Zajimalo by me zda-li je mozne dostat do kamery video a prehrat ho pomoci toho projektoru.. zkousel sem videa konvertovat na format toho co kamera nataci ale bohuzel program pribalen ke kamere neumoznuje export z PC na kameru.. Zkousel sem to i pres kartu, Take mi bylo doporucen program Mediainfo ktery mi ukaze v cem kamera nahrava a pak presny format konvertovat na video ktere chci dostat do kamery, ale bohuzel taky bezvysledne..
    Existuje nejaky software na import z PC do kamery ? Nebo nejaka zaplata na pribaleny program PMB ktery je ke kamere dodavat ktery podporuje export ?

Diky za reakci
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od fikxa Zobrazit příspěvek
    Dobrý večer,
    měl bych otazku ohledne kamery SONY HDR-PJ10E se zabudovanym projektorem..
    Zajimalo by me zda-li je mozne dostat do kamery video a prehrat ho pomoci toho projektoru.. zkousel sem videa konvertovat na format toho co kamera nataci ale bohuzel program pribalen ke kamere neumoznuje export z PC na kameru.. Zkousel sem to i pres kartu, Take mi bylo doporucen program Mediainfo ktery mi ukaze v cem kamera nahrava a pak presny format konvertovat na video ktere chci dostat do kamery, ale bohuzel taky bezvysledne..
    Existuje nejaky software na import z PC do kamery ? Nebo nejaka zaplata na pribaleny program PMB ktery je ke kamere dodavat ktery podporuje export ?

Diky za reakci
    Tak to je problém tak starý, jako je staré DV u Sony. Sony kamery dodávané na náš trh měly vždycky tuto funkci softwarově zablokovanou. To jsem řešil odblokováním a nutnou úpravou DO vč. výroby dalších tlačítek. Video se ti asi nepodaří do kamery jinak naimplementovat, protože střihový či jiný SW asi nedokáže na médium nasimulovat časové značky.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Díky za vysvetleni.. ja si myslel ze to bude tim ze import do kamery neumi nasimulovat casove znacky, protoze kdyz sem na naformatovanou flashku nahral videosoubor primo kamerou tak u toho byl nejaky soubor ve kterem po otevreni v textaku bylo par radku klikyhaku a ke konci typ kamery + oznaceni.. skoda ze neni nejaky program ktery umi editovat specialne tento format..

Podobná témata

1. SONY HDR-PJ10E - vlnění obrazu
    Od ShadowX v sekci Videokamery
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 15-09-2011, 09:23
  2. Ukradené kamery Sony HVR-Z7E a HVR-A1P
    Od yohan v sekci Videokamery
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-04-2010, 14:51
  3. import Sony AVCHD do Avidu
    Od MIHI v sekci Editace videa