Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY HDR-PJ10E a import z PC do kamery

fikxa (2)|5.1.2012 19:06
Dobrý večer,
měl bych otazku ohledne kamery SONY HDR-PJ10E se zabudovanym projektorem..
Zajimalo by me zda-li je mozne dostat do kamery video a prehrat ho pomoci toho projektoru.. zkousel sem videa konvertovat na format toho co kamera nataci ale bohuzel program pribalen ke kamere neumoznuje export z PC na kameru.. Zkousel sem to i pres kartu, Take mi bylo doporucen program Mediainfo ktery mi ukaze v cem kamera nahrava a pak presny format konvertovat na video ktere chci dostat do kamery, ale bohuzel taky bezvysledne..
Existuje nejaky software na import z PC do kamery ? Nebo nejaka zaplata na pribaleny program PMB ktery je ke kamere dodavat ktery podporuje export ?

Diky za reakci
bastlir (3245)|7.1.2012 03:14
[quote=fikxa;389102]Dobrý večer,
měl bych otazku ohledne kamery SONY HDR-PJ10E se zabudovanym projektorem..
Zajimalo by me zda-li je mozne dostat do kamery video a prehrat ho pomoci toho projektoru.. zkousel sem videa konvertovat na format toho co kamera nataci ale bohuzel program pribalen ke kamere neumoznuje export z PC na kameru.. Zkousel sem to i pres kartu, Take mi bylo doporucen program Mediainfo ktery mi ukaze v cem kamera nahrava a pak presny format konvertovat na video ktere chci dostat do kamery, ale bohuzel taky bezvysledne..
Existuje nejaky software na import z PC do kamery ? Nebo nejaka zaplata na pribaleny program PMB ktery je ke kamere dodavat ktery podporuje export ?

Diky za reakci[/quote]

Tak to je problém tak starý, jako je staré DV u Sony. Sony kamery dodávané na náš trh měly vždycky tuto funkci softwarově zablokovanou. To jsem řešil odblokováním a nutnou úpravou DO vč. výroby dalších tlačítek. Video se ti asi nepodaří do kamery jinak naimplementovat, protože střihový či jiný SW asi nedokáže na médium nasimulovat časové značky.
fikxa (2)|10.1.2012 15:15
Díky za vysvetleni.. ja si myslel ze to bude tim ze import do kamery neumi nasimulovat casove znacky, protoze kdyz sem na naformatovanou flashku nahral videosoubor primo kamerou tak u toho byl nejaky soubor ve kterem po otevreni v textaku bylo par radku klikyhaku a ke konci typ kamery + oznaceni.. skoda ze neni nejaky program ktery umi editovat specialne tento format..