Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DUNE HD1

zatty (1215)|4.1.2012 23:41
Ahojte,

mám takový menší problém, předem přiznám že toto není moje parketa...dneska mi došel dune hd1 a nevím jak rozchodit internet radia.... filmy,hudba,web browser sem rozchodil (vše běží v pořádku) ale net radia ne...když si kliknu ikonu internet radio tak mi to píše :konfigurace internet radia neni k dispozici..

nějak sem sem proškrábal englišh stránkama a tam sem našel pár demo radii stylu,sky FM world K jazz či Kif radio..hodil sem to na flash a šoupl do předního usb...hraje jen to kifradio ostatní píšou erorr format not suportet

dík za radu........

zatty
jito (999)|5.1.2012 13:29
Na Forum.HDprehravace je k stažení můj setting pro Sky.FM a DI.FM.
Pokud ti bude stačit....
A musíš mít vytvořený systémový disk nebo partition.
V podpisu mám odkaz na ty rádia,tak se na to můžeš podívat.
zatty (1215)|5.1.2012 14:31
tak sem si to stáhl na flash...super seznam sky docela posloucham...dík

jde to internet radio nejak ještě rozšířit? já byl zvyklý z Asus HD2 na přímé připojení na servery....

teprve se s tim seznamuju....nepouzivam zadna datova uloziste,zadne propojky na sdileni s pc...mam v tom ext. hdd 2TB na tom Flacy a MKV a na flasce ted aktualne tvuj seznam sky...

neco sem cetl o zappiti a dalsich libi se mi to rozhrani ale netusim jak to do toho stroje nacpat...nejlepe kdyby to slo nacpat na ten 8GB flash..

fakt sem v tomto internetovem silenstvi laik, nikdy sem se tomu nevenoval,ale kdyz mi nekdo rekne jak to udelat uz to zvaldnu sam
jito (999)|5.1.2012 14:37
Pokud vím,tak nabídka rádií by měla být stejná pro všechny modely Dune-je součástí FW.
Možná jsi tam ještě "nezabrousil"-Menu-Aplikace-SHOUTcast.Tam jsou tisíce rádií podle žánru.
Teoreticky jde vytvořit odkaz s ikonou pro jakékoliv rádio,které vysílá na netu....
zatty (1215)|5.1.2012 15:33
tak to tam fakt nemam...shoutcast v menu -nastaveni-aplikace- není....tam sem si jen povolil ikonu na plochu web.prohlížeč a internet radio..nic jineho tam nemám
jito (999)|5.1.2012 15:41
Máš nastavené zobrazení?
Menu-Nastavení-Aplikace-SHOUTcast-Zobrazit na hlavní obrazovce-Ano.
zatty (1215)|5.1.2012 16:19
nemám....já nemám tu aplikaci shoutcast vubec v menu....
jito (999)|5.1.2012 16:33
Máš tam aktuální firmware?
Teď je 111122 0159 beta
zatty (1215)|5.1.2012 16:37
mám tam 110225_1222_update2
jito (999)|5.1.2012 16:54
To je stará verze.
Menu-Nastavení-Různé-Upgrade firmware-Zjistit dostupný upgrade a vyber tu beta verzi.
To o čem tu píšeme,je vše popsáno na zmíněném fóru.A spousta dalších věcí....
Pokud se ti nenabídne beta verze k stažení,tak ne HDfóru je odkaz na aktuální verzi.
zatty (1215)|5.1.2012 17:02
už sem se k tomu doškrábal...online mi novější verzi nenabizi..ted stahuju to co si psal
zatty (1215)|5.1.2012 17:33
už to všechno šlape...dík za rady....jen se tak zeptám na to zappiti...instaluje se to nějak nebo se to dává do nějaké boot složky....spíš jestli ho nějak využiju....budu na tom pouštět filmy z ext. hdd a sem tam to radio
jito (999)|5.1.2012 18:16
Software se instaluje do PC,a knihovna se standartně umísťuje do Dune.
Jestli jí využiješ-nemůžu posoudit.Pokud máš nějaký početný archív filmů,tak asi ano.To záleží na tobě.
Jak se s tím pracuje je popsáno na fóru.Více info najdeš tam.