Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: Nápad

Neregistrovaný (0)|1.1.2012 21:22
Tazatel: Jakub

Znění dotazu: Zdar... chcel by som sa opýtať či neviete o weboch, fórach poprípade či sami nemáte dobré nápady. Študujem strednú školu zameranú na digitálne multimédiá a ako pol-ročnú prácu nám profesor zadal výrobi 1 minútového videa resp. filmu.
Môže to byť kludne aj reklama ale niečo s príbehom. Máme to natočiť a zostrihať s pridaním hudby a titulkov. Môj problém je že ma ľ týždne nevie napadnúť nič čo by bolo hodné pol ročnej práce. Pre to vás zúfalo žiadam o vnuknutie myšlienky/nápadu na túto prácu.
Vopred ďakujem.

Jakub
Ivo Mašek (10205)|1.1.2012 22:35
Na Youtube je spousta krátkých reklam na různé AV výrobky. tak si z toho vezmi vzor
StD (8612)|1.1.2012 22:43
Ten "nápad" musí dostat sám... Já dostal před vánoci také jeden - začal jsem házet na časovou osu fotky, otitulkoval to, přidal nějakou tu music a za pár dnů byl 30minutový pořad hotový.

Zkus si nějaký trial jednoduchého videoeditoru - třeba ViVideo od Wondershare - a uvidíš, co to obnáší.
KrocanX (243)|2.1.2012 15:19
to by me teda zajimalo, co je to za skolu, ze po vas chtej minutovy video za pul roku a navic neumite tocit a strihat??
Neregistrovaný (0)|3.1.2012 15:38
Pozri nas ucia strihat. Vieme strihat tocit tiez ale mne unikaju napady to je vsetko. A to nemame robit za pol roka ale mame na to asi dva tyzdne nie pol roka.