Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV Samsung LE40D550-možnosti internetu a PC

buldok1964 (8)|1.1.2012 20:36
Dobrý den,prosím všechny,kdo znají a mají tuto televizi o radu,jak zprovoznit nějaké internetové aplikace,třeba archiv televizí,např Stream nebo alespoň You-tube a jestli to vůbec jde. V počítači mám Windows 7 a zatím jsem se pokoušel přes LAN připojení do routru,zpovoznit program All-Share,abych si mohl alespoň pouštět filmy,které mám stáhnuté v počítači.Spojení se mi podařilo,ale u každého filmu,který chci spustit mi to hlásí nepodporovaný formát souboru,a to i u fotek. Nevíte co dělám špatně? Pak mi někdo poradil použít program Seviio,ale to se mi zase neukáže nikde v televizi i když v počítači se ty filmy spustí. Už jsem psal na různé poč.poradny a nikde mi nedokázali poradit.Pokud máte někdo tuto televizi,napište prosím,co se všechno s ní dá dělat.Přes grafickou kartu,jsem to zatím nezkoušel,protože ta moje nemá připojení HDMI,tak až si koupím novou.Zatím bych potřeboval radu na připojení přes LAN kabel.Díky moc
buldok1964 (8)|3.1.2012 20:26
Tak tedy stručně.Jak mám prosím zprovoznit program All-Share,přes LAN připojení,aby mi přehrávala televize Samsung LE40D550 filmy z počítače.Hlásí mi to pořád nepodporovaný formát.Děkuji
jito (999)|3.1.2012 20:36
Xamber (111)|26.1.2012 10:51
Včera jsem si koupil do naší malé ložnice malou LE32D550 - první dojmy celkem dobré - sdílení přes servery XBMC nebo Servio funguje v pohodě - moc jsem toho neměl čas vyzkoušet. Zajímalo by mě, zda existují pro tuto tv také nějaké modifikované firmwary umožňující např. změnu barvy nebo velikosti titulků a podobně, jako tomu bylo u LE40B650. Máte s tímto někdo zkušenosti?
kokobliha (1)|29.3.2013 14:52
Zkuste program PS3, mám ho nainstalovaný na pc a nasdílený soubory a tv mám přes lanku spojenou se sítí. Fachá to v pohodě. Už nepotřebuji flasky pro přenášení filmů.