Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kupujete si filmové časopisy?

Krtek (1279)|2.4.2005 22:46
[color=red]CINEMA[/color] - Mám ji předplacenou od roku 92. Bohužel mi vadí recenze na 5 ti stranách, a z nich je 70% zaplněno obrázky. Se vzrůstající cenou bohužel klesá i úrověň příspěvků, a mnohdy mi připadne, že recenzent onen film neviděl ani z rychlíku.

[color=red]PREMIERE[/color] - Mám předplacenou od roku 2000, a tu můžu. Posílám do ní docela často příspěvky a s hodnocením se většinou také shodnu. Dost mě ale šokovala jení nová miniaturní podoba. Časopis teď stojí 39 kč, což je pro Cinemu jistě velká konkurence, i když mě osobně předešlá cena nevadila.Už to není co to bývalo, ale na rozdíl od Cinemy je tam méně obrázků a víc čtení.

[color=red]TOTAL FILM[/color] - Už zaplaťpánbůh nevychází. Grafika byla příšerná a některé články podprůměrné. Paradoxně téměř celá redakce Totalfilmu sedí dnes v Premiere.

[color=red]DiViDi [/color]- Recenze DVD disků. Dá se koupit z přílohou i bez. Kladně hodnotím především technické vybavení disků. Problém je v tom, že jimi recenzované disky jsou už většinou 2 měsíce v prodeji. Tento časopis zatím teprve bádá a zkouší co je dobré a co ne.

Ostatní časopisy s DVD přílohou nekupuji. Většinou jsou tam staré béčkové filmy. Naposledy jsem si v trafice koupil za 150 kč DVD "Pianista" bez časopisu. Jinak časopisy DVDmovie, DVD a podobně mi připadnou spíše účelové. Jde o to prodat co nejvíce přiložených DVD disků, ale to co se píše uvnitř jsou většinou jen povrchní články.

Co kupujete vy? Nebo jen chodíte do půjčovny?
clee (6592)|2.4.2005 22:57
recenze mam nejradsi na netu (englicky), filmy taktez :-E
Krtek (1279)|3.4.2005 23:22
Tak to vypadá, že tady jsem asi narazil. Vypadá to, že nikdo tady nečte. Každej asi jen pálí 9-) :-E
stayman (12393)|4.4.2005 00:07
Citam uplne ine a tu moznost tam nemas (mozno o inych ani nevies :-E )
Pitomec (10211)|4.4.2005 06:44
DiViDi - vytáhnu film a časopis letí do koše (už to nemá cenu ani číst).
mirekv (7169)|4.4.2005 08:07
Pitomec
:-E

Sem tam si půjčuju od kámošů, ale nekupuju.
bArDa (274)|4.4.2005 18:06
Premiere forever!!!!!!!!!! :-D
Krtek (1279)|5.4.2005 21:00
[quote=StayMan by €RikŁ€]Citam uplne ine a tu moznost tam nemas (mozno o inych ani nevies :-E )[/quote]
Ty umíš i číst ?
Spider (176)|5.4.2005 22:03
[color=red]Cinemu[/color] som kupoval od 1. čísla až do minulého roku. Cena mi stále vadila stála 149 Sk a v roku 2001 keď tam boli ako príloha VHS tak dokonca až 289 Sk. Ale neprestal som ju kupovať len kvôli cene, ale v poslednej dobe som ju nedokázal ani celú prečítať. Články boli nezaujímavé.

[color=blue]Premiere[/color] som kupoval tiež od prvého čísla a v tej dobe bola Cinema o minimálne 2 triedy lepšia. Kupoval som väčší formát, ale aj ked tam bolo vložené CD nesplnilo to moje očakávanie.Tak som ju prestal registrovať.Ale čuduj sa svete koncom min. roku som si kupil jeden výtlačok a veľmi ma ten časopis zaujal.

Kupoval som i iné časopisy, ale nejak ma neoslovili iba ak staré dobre [color=orange]KINO[/color] :-!!!
Krtek (1279)|7.4.2005 01:26
[quote=Spider][color=red]Cinemu[/color] som kupoval od 1. čísla až do minulého roku. Cena mi stále vadila stála 149 Sk a v roku 2001 keď tam boli ako príloha VHS tak dokonca až 289 Sk. Ale neprestal som ju kupovať len kvôli cene, ale v poslednej dobe som ju nedokázal ani celú prečítať. Články boli nezaujímavé.

[color=blue]Premiere[/color] som kupoval tiež od prvého čísla a v tej dobe bola Cinema o minimálne 2 triedy lepšia. Kupoval som väčší formát, ale aj ked tam bolo vložené CD nesplnilo to moje očakávanie.Tak som ju prestal registrovať.Ale čuduj sa svete koncom min. roku som si kupil jeden výtlačok a veľmi ma ten časopis zaujal.

Kupoval som i iné časopisy, ale nejak ma neoslovili iba ak staré dobre [color=orange]KINO[/color] :-!!![/quote]

Mám pžesně opačný názor.
Premiere byla podle mě vždy lepší než Cinema, dokud ji nezmenšili.
Vždy tam bylo víc čtení, Cinema je zase samá obrázková.
Je to věc názoru. O to vložené CD v Premiere mi nikdy nešlo.
mouty (690)|7.4.2005 08:56
Premiére je dobrej časák (asi nejlepší) kupuju malou verzi jen s hodnocením filmu s nima často nesouhlasím. \/
Krtek (1279)|8.4.2005 00:43
[quote=mouty]Premiére je dobrej časák (asi nejlepší) kupuju malou verzi jen s hodnocením filmu s nima často nesouhlasím. \/[/quote]
Od roku 2005 vychází pouze malá verze, a připadne mi už o ničem.
ravalah (72)|21.4.2005 00:21
Nectu...neni cas....kdyz vyjde s dobry filmem tak koupim...
Ted se chystam na Vranu a Fist of Fury.Ale je to bez casopisu..takze jeste usetrim:)