Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký blu-ray přehrávač?

alexandra111 (11)|30.12.2011 22:22
Mám televizi Panaconic TXP42ST30e a přes USB mi to nepřehrává všechny formáty,jak jsem si představovala,a ještě mi to špatně zobrazuje např.seriály,kde mám složky ve složkách. Proto si musím koupit k této televizi nějaký Blu.ray přehrávač,nejlépe asi Panasonic,abych mohla používat jeden ovladač.A teď bych potřebovala poradit jaký,aby mi to bralo všechny dostupné formáty,přes USB,kde chci připojit 1TB HDD.A taky by mohl na to USB nahrávat TV programy.Díky za tipy.Prosím cca kolem 2000,-Kč,když jsou teď ty slevy.
vivid.sk (11472)|30.12.2011 22:45
Mas aktualnu TV panasonic a myslis ze BD panasonic ti bude prehravat to, co pozadujes?

Skus hadat aka bude odpoved.

Zadalsie preco chces BD prehravac, skus sa poobzerat po MMC (multimedialnom centre) ak to chces pustat z disku , prebehni pribuzne temy (napriklad Xtreamer Pro, atd ...)
Ivo Mašek (10205)|31.12.2011 08:44
[quote]
Proto si musím koupit k této televizi nějaký Blu.ray přehrávač,nejlépe asi Panasonic,abych mohla používat jeden ovladač.
[/quote]
Ovšem s některými "neoriginálními" platformami se rozlučte. Pokud budete chtít přehrávač od Panasonic, Sony a Sharp., bedlivě si prostudujte, jaké platformy neumí přehrát. (tohle má základ už v daleké minulosti, kdy - tuším, že SONY - zpunktovala "boj proti neoriginalitě" a pár výrobců AV techniky se rychle přidalo).
Humik (18)|31.12.2011 09:55
Pokud se jedná o přehrávání z USB atd. a cena by měla být někde kolem 2000 tak nic lepšího než LG BD 660 mě nenapadá.....
LG mají všeobecně hodně vstřícnou multimediální podporu.
Ivo Mašek (10205)|31.12.2011 09:56
[quote]
LG mají všeobecně hodně vstřícnou multimediální podporu.
[/quote]
Jo, to je pravda.
Drake89 (293)|31.12.2011 11:11
Zdravim, resim uplne to stejne a navic mam i stejnou TV Panasonic TX-P42ST30e :) Uz jsem kvuli tomu i zakladal tema a vetsina me radila to MMC, ale to ja nechci, protoze potrebuji prehravat i hodne DVD disku (do budoucna i BD) a k tomu chci mit napojeny externi HDD. Prvne jsem chtel taky neco od Panasonicu (hlavne kvuli moznosti ovladani jednim ovladacem), ale tam jsem za takovou cenu neuspel. Takze se mi vyber zuzil a tipy od ostatnich hodne padaly na:
1) LG BD 660
2) Samsung BD-D5500
Takze vybiram mezi nimi, zatim se mi zamlouva vic to LG, ma dobre hodnoceni na heurece a mall.cz a navic je za slusny penize.. :)
SPAWN (744)|31.12.2011 12:26
mila001 (149)|31.12.2011 17:06
Bohužel podle zahraničních for se jich jen tak nedočkáme což je velká škoda,protože parametry vypadaj výborně.
alexandra111 (11)|31.12.2011 18:30
[quote=vivid.sk;387734]Mas aktualnu TV panasonic a myslis ze BD panasonic ti bude prehravat to, co pozadujes?

Skus hadat aka bude odpoved.

Zadalsie preco chces BD prehravac, skus sa poobzerat po MMC (multimedialnom centre) ak to chces pustat z disku , prebehni pribuzne temy (napriklad Xtreamer Pro, atd ...)[/quote]

Ten Blu-ray přehrávač jsem chtěla,protože mám asi kolem 1000 filmů na DVD discích a je mi je líto vyhodit,i když už samozřejmě nevypaluji a stahuji všechno na externí HDD.Jinak díky za rady a když tak dejte ještě nějaké tipy.