Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Handan CV-6000 HDD problém

Mambo (2)|30.12.2011 01:56
Dobrý den jelikož sem už dost dlouho hledal na webu nějaký odkaz na stejný problém tak píšu zde.
Set top box mi nešlapal na naši kabelové televizi jelikož byl zakoupeny na aukru a byl pro upc tak jsem přes pc chtěl provést aktualizaci sw no vypadá to že se to povedlo set top box mi okamžitě po odpojení z pc začal automaticky vyhledávat všechny kanály a uložil je tohle by bylo v pořádku ale najednou mi vypisuje hlášku HDD neexistuje což je ale zajmavé protože ještě předtím než sem aktualizoval SW tak mi hardisk šel z formatovat v hlavním menu teď nelze a vypisuje stále jedno a to samé neměl náhodou někdo stejný problém či by náhodou nevěděl jak pomoct děkuji za odpověď.
KamilZ (10277)|30.12.2011 07:34
Zkusil bych HDD připojit do PC a vyzkoušet, jestli náhodou neodešel.
KOCOUR65 (653)|30.12.2011 10:04
zavolej smejdy v upc - oni ti prijimac vymeni
Ivo Mašek (10205)|30.12.2011 11:04
Už ovšem nedostane HANDAN (kdyby hodně prosil, tak snad nějaký zbytkový repasovaný - ty vadný údajně vyhazují, už je neopravují). takže ho čeká KAON, a to ten novější typ (což není z bláta do louže, ale z bláta do ještě hlubšího bláta)
Mambo (2)|30.12.2011 14:09
No jde oto že ten set top box byl původně pro upc ale já ho mám napojený na naši kabelovou televizi nikoliv na upc tv proto mi ani puvodně nešli ladit kanaly a vypisoval mi stále že nemá signál po reinstalaci sw už mi kanály z naší kabelovky naladil v pohodě ale ted mi to právě vyhazuje tu hlášku z hdd taky sem přemyšlel že bych zapojil do pc hdd ale normalně slyším jak nastartuje a jede v set top boxu ještě mě napadlo že bych ho nějak z formatoval přes ten pc ale pry tyhle hard disky maji nějaky jiný formát tak rad bych něco nepokazil.
KamilZ (10277)|30.12.2011 14:14
To, že se rozjede nic neznamená. Formátovat ho v PC nemusíš, stačí na něm pustit testy. Podívej se, co to je za značka a stáhni si od výrobce diagnostiku.