Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic p42g30e

matysek831 (5)|28.12.2011 13:58
zdravim,pred cca 2 tyzdnami som si kupit tuto tv a som snov velmi spokojny az nato ze ma problem s prehravanim niektorych .mkv suborov. nasiel som tu na fore reakcie v zmysle ze mkv musi byt Profil formátu High@L4.1 ale skusal som pustit film,konkretne RIO 720p kt ma Profil formátu : High@L4.1 a seka mi to aj tak. nenasial som nikde na forach presne odporucanie formatu mkv tak aby to tv dokazala prehrat. co sa da s tym robit, resp. ako mam nastavit video convertor aby mi to spolahlivo prehralo aby to nedopadlo tak, ze po 3 hodinach mi convertor vypluje nieco co tv neprehra. vdaka
john_rock (20)|30.12.2011 14:49
Nikde sem nenašel nějaký 100% návod, jak vše zprovoznit, ani co všechno funguje a co ne, ale myslím že to má co do činění s tímhle: Format_Settings_RefFrames/String. Když jsou tam 4 frames tak myslím že to vždy přehraje a když je víc jak 5 tak asi všechno ne.
Kdyžtak ti sem můžu hodit nebo poslat na PM vše co mi to přehraje a co ne.

kldině může být méně než High@L4.1, ale 5.1 už to nedává, ale moc takových ripů sem neviděl
Nejlepší prostě je High@L4.1 a Format_Settings_RefFrames/String: 4 nebo 5 frames

Nebo stačí nějaký BluRay rip, se kterým není tolik problémů jako s mkv a rozdíl v kvalitě zas tak velký není.