Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

RGB Out

Tykoxxo (37)|2.4.2005 01:43
Ma niekto skusenosti s Divx playerom Magnavox MDV 430? Mal by to byt Philips. Ide mi o to, ze v specifikacii som akosi marne hladal, ci ma na SCART-e RGB vystup (a teda pravdepodobne nema) a napr. ELTA (teraz neviem rychlo, ktory typ (8883 ?), za zhruba tu istu cenu ho ma. Moze mat ta ELTA o tolko lepsi prevodnik, ako ten Philips, ze sa tam to RGB vyuzije, alebo je to len marketingovy tah ? Bude tam vidiet nejaky rozdiel? :-( Chapem, ze asi tazko bude mat niekto moznost porovnat tie dva playery (tazko sa stretnu aj v jednom obchode s elektronikou) :-( , ale aspon teoreticky - oplati sa zhanat ELTU koli RGB, alebo sa na to vykaslat, a zobrat Magnavox (s ocakavanim relativne dobrej spolahlivosti (Philips))? Ma ten Magnavox dobru podporu ? (firmware, titulky...)
2.) Ma vyznam "progresive scan", ked mam "obycajny" 100Hz televizor, bez PS?
pavelpt (2713)|2.4.2005 11:32
Já mám Kiss, RGB má opticky jednoznačně lepší výstup než ostatní, musí ti to ale poznat televize a nastavit si vstupní obvody.

Používám to i ze satelitu.
mirekv (7169)|2.4.2005 12:02
Mám Eltu 8883 a rozdíly mezi RGB a s-video jsem nezaznamenal, to spíš composite byl výrazně horší. Ovšem Elta je levný stroj, člověk nemůže chtít zázraky.
pavelpt (2713)|2.4.2005 12:10
Mám 4 vstupy do TV a pouze DVA umí rozeznat RGB !!!!!

Ostaní pouze CVBS nebo Y/C
mirekv (7169)|2.4.2005 12:26
pavelpt
Můj Panasonic má Scart1=RGB + composite (taky nutné kvůli sync. RGB), Scart2=s-video + composite (přepínatelné) a zepředu 3. vstup composite. Určitě RGB umí (můžu odpojovat i jedn. barvy). Ovšem ta Elta...
Tykoxxo (37)|3.4.2005 14:05
Moj Philips ma na jednom Scarte Composite + RGB, na druhom Composite + S-video. Takze asi v tomto segmente playerov sa nema vyznam zaoberat, ci RGB, alebo nie, ked pripojim Ten Magnavox cez Scart Svideo, tak asi nepridem o nic v porovnani s Eltou na RGB Scarte, len este ktovie ako je to s podporou Magnavoxu, firmware apod. Idem hladat, ak mate nejaky link tak please...
mirekv (7169)|3.4.2005 14:12
Tykoxxo
Zkus http://divx.center.sk/index.php?sid=11c2193312ff88cb22813b8baceb07f3 , je tam Elta i Philips (možná i ten tvůj).
kretomas (2)|21.7.2005 06:04
Mám už asi 2 týdny MAGNAVOX MDV 430. Dostal jsem k němu v prodejně český návod, ale bohužel tento návod asi není přesný, protože to, co je v návodu na nastavení menu MP3/JPEG nikde při zapnutí přehrávače k televizoru přes SCART nevidím.
Poslouchám na něm soubory MP3 a zajímalo by mě, jestli se tyto soubory dají nějak posunovat (když chci poslouchat například až od 10 minuty). Taky se návodu objevuje nastavení Screen Saveru televizoru a nastavení jasu displeje přehrávače, ale tyto volby jsem bohužel v menu přehrávače nikde nenašel.

[email]kretomas@seznam.cz[/email]
kretomas (2)|21.7.2005 06:05
Mám už asi 2 týdny MAGNAVOX MDV 430. Dostal jsem k němu v prodejně český návod, ale bohužel tento návod asi není přesný, protože to, co je v návodu na nastavení menu MP3/JPEG nikde při zapnutí přehrávače k televizoru přes SCART nevidím.
Poslouchám na něm soubory MP3 a zajímalo by mě, jestli se tyto soubory dají nějak posunovat (když chci poslouchat například až od 10 minuty). Taky se návodu objevuje nastavení Screen Saveru televizoru a nastavení jasu displeje přehrávače, ale tyto volby jsem bohužel v menu přehrávače nikde nenašel.

[email]kretomas@seznam.cz[/email]