Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Samsung PS51d570 vs LG 50pz570

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

TV využití: full HD film/3D full HD filmy přehráváné přes flash disk z USB TV
    DVB-T vysílání
    Požadavky: nejlepší obraz (černá černou)
    nejlepší 3D zážitek
    hlučnost
    spotřeba
    USB- nejvíc podporovaných formátu

Ještě otázka mimo: jaká technologie 3D je lepší aktivní nebo pasivní jde mi čistě o kvalitu obrazu a zážitek z 3D.

Samsung PS51d570
    klady - image značky (zdá se mi lepší než LG)
    1 palec navíc k dobru
    prý nejvíce podporovaných formátu videí
    zápory - hlučnost (co jsem smyšel nebo se dočítám)
    spotřeba (podle papíru horší jako LG)
    možná lesklý panel

LG 50PZ570
    klady - hlučnost
    spotřeba 180W ( někde jsem četl že to není až tak pravda)
    1ks brýlí v ceně
    THX 3D (vše kolem 3D mi příjde na LG propracovanější)
    zápory - USB- prý nepodporuje DTS zvuk
    menší

Tak do které jít, jestli máte jestě nějaké info k TVím tak sem stím Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Erik T Zobrazit příspěvek
    Ještě otázka mimo: jaká technologie 3D je lepší aktivní nebo pasivní jde mi čistě o kvalitu obrazu a zážitek z 3D.
    Pokud Ti jde skutečně hlavně o "nejlepší 3D zážitek", tak otázku aktivní/pasivní rozsekni jako první (v případě pasivní budeš mít díky omezenější nabídce "méně starostí" s výběrem) a hlavně se běž sám na obě technologie podívat a nenech si radit, protože tohle je velmi subjektivní! Třeba Ti trochu pomůže příloha, ale je to "jen test", viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30620.

Dále: http://www.recenze.okamzite.eu/artic...i-technologie/ a https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=28489
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 20-12-2011 v 17:23

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Asi máš pravdu, pasivní 3D už jsem měl možnost zkouknout na LG cinema fajn zážitek wow efect prezentace 3D ví jak to prodat ale plazmu jsem ještě neměl to stětí vyskoušet nevím jestli přebas budou mít k TV brýle když třebas nejsou součástí balení ale určitě se musím zajít někde podívat

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

nikdo neporadí kterou?

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od Erik T Zobrazit příspěvek

Samsung PS51d570

LG 50PZ570

v tvojom vybere su obidve 3D aktivne, pozor LG vyraba plazmy s aktivnym 3D, pasivne pouziva u svojich LCD...inac podobnu temu si tu uz zalozil, mozno by ti pomohlo trosku sa "pohrabat" v diskusiach a najst nejake informacie, tazko je sa spoliehat, ze tu dostanes jednoznacne doporucenie, a ako ti uz viaceri poradili, navstivit obchod a porovnat na vlastne oci, zobrat si vlastnu video nahravku napr. na USB...

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

v elektrech jsem narazil jen na Samsung ps51d570 ale LG 570 jsem neviděl jen 250ku

Nováček Avatar uživatele dawie
    Registrace
    Nov 2004

Dokázal by někdo udělat porovnání Samsung PS51D570 vs. Panasonic TX-P50ST30E?
    Hlavně co se týče kvality obrazu, buzzing trafa, blikání a kazivosti....??? Multimediální a internetové fce a mě nezajímají.
    Sledovací vzdálenost cca 4m, zdroj signálu SAT, DVB-T, MMC a časem i BluRay.
    Nebo i návrh na jinou TV v ceně kolem 20tKč.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od dawie Zobrazit příspěvek
    Dokázal by někdo udělat porovnání Samsung PS51D570 vs. Panasonic TX-P50ST30E?
    Hlavně co se týče kvality obrazu, buzzing trafa, blikání a kazivosti....??? Multimediální a internetové fce a mě nezajímají.
    Sledovací vzdálenost cca 4m, zdroj signálu SAT, DVB-T, MMC a časem i BluRay.
    Nebo i návrh na jinou TV v ceně kolem 20tKč.
    Pokud je ST take neoPDP, tak se na nej da vztahnout i toto: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30802

Koukam ale, ze mas G30tku v podpise, pokud nepocitujes zadne mnou popisovane problemy, tak verim, ze by jsi s ST byl spokojeny, pokud blikani u Panasonica pozorujes, tak pak jednoznacne doporucuju Samsunga.
    Naposledy upraveno uživatelem Calebcz: 01-02-2012 v 06:37

Nováček Avatar uživatele dawie
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Calebcz Zobrazit příspěvek
    Pokud je ST take neoPDP, tak se na nej da vztahnout i toto: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30802

Koukam ale, ze mas G30tku v podpise, pokud nepocitujes zadne mnou popisovane problemy, tak verim, ze by jsi s ST byl spokojeny, pokud blikani u Panasonica pozorujes, tak pak jednoznacne doporucuju Samsunga.
    Doma v klidu přečtu....

G30 nemám já, ale rodiče. Osobně na ni moc nakoukáno nemám. I z toho mála co jsem u ní strávil, jsem pozoroval bzučení trafa při hodně světlých scénách a i blikání tamtéž (ikdyž moc hrozné to není).

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Chci se zeptat jestli LG 50pz570 bude bez problemu pracovat s externim HDD WD my book essential 3.0 1TB na 3D full HD filmy

Podobná témata

1. Plazma: Samsung PS51D570 a CA Modul
    Od vlkovec v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-04-2012, 13:44
  2. Samsung PS51D570
    Od Pavlikus_cz v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-03-2012, 08:58
  3. Panasonic P46G30E vs Samsung PS51D570
    Od vasikgreif v sekci Televize: LCD, plazma