Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: DVB-T: Kompatibilita WMC s TV kartami

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Pavel

Znění dotazu: Dobry den, da se nekde sehnat seznam TV tuneru podporovanych Windows Media Center ve Windows 7? Nektere TV tunery po instalaci prehravaji korektne pouze v softweru vyrobce a ve WMC funguje poze zvuk, misto obrazu je jen cerna plocha.
    Predem diky za radu.

Technika, které se dotaz týká: Evolve Mars, DTV 1800H

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/w...s-Media-Center
    Tam je:
    Chcete-li zjistit, které modely televizního tuneru jsou kompatibilní s vaším počítačem, obraťte se na výrobce počítače nebo přejděte na web [COLOR=#810081]Windows Logo'd Products List[/COLOR].

Neregistrovaný
    Guest

Rad bych zde pozadal o pomoc bude-li to mozne.
    Na svem PC nejsem schopen zprovoznit zive TV prehravani ve WMC. Zkousel jsem dva tunery, Evolve Mars a DTV1800H od Leadteku. V obou pripadech probehne instalace korektne, stejne jako nastaveni WMC a naladeni kanalu. Po zapnuti zive TV prehravani vsak hraje pouze zvuk, misto obrazu je jen cerna plocha. Chyba musi byt u mne nebot mam odzkousene oba tunery na jinych PC a tam je vse OK. Kvuli tomu jsem udelal komplet novou instalaci OS a stale se mi to nedari zprovoznit. Pritom software obou vyrobcu funguje na vybornou, hraje paradne obraz i zvuk, ja uz si s tim sam nevim rady, dekuji vsem za pomoc.
    OS Win7HP 32bit-legalni plne aktualizovany
    MB Gigabyte GA-MA790X-UD3P
    CPU Athlon II X4
    RAM 2x2GB DDR2
    VGA GTX560Ti posledni ovladace

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Zkus přepnout nastavení zobrazení PC na "High Color (16bit)". To už někdy zlobilo i v XPéčkách.

Neregistrovaný
    Guest

[QUOTE=bastlir;385931]Zkus přepnout nastavení zobrazení PC na "High Color (16bit)". To už někdy zlobilo i v XPéčkách.[/Q

Diky za radu ale nepomohlo to, navic WMC VYZADUJE pro svuj beh True Color 32bitu.

Registrace
    Apr 2004

Leadtek by měl mít někde extra ovládání citlivosti., a ten Evolve má dvojí instalaci (extra drivery a extra aplikace). Nesmí se to obrátit, tedy poplést pořadí. Nepamatuji si ovšem, jak to pořadí je - přesněji sdělím zítra večer (spíše pozdě večer - mám teď v práci dost fofr).

Registrace
    Apr 2004

Nejdříve se musí nainstalit driver, až potom přehrávač. (je to snad jediný tuner "dnešní epochy", kde to všechno není v jednom balíku)

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-04-2011, 23:13
  2. Leadtek PxDTV 2300 - potize se dvema kartami v PC
    Od Paxero v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 22-12-2008, 09:40
  3. kompatibilita Hauppauge 4000
    Od Deee-aN v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-09-2008, 14:08
  4. Reakcí: 21