Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Jaká by měla být outdoorová kamera?

Redakce (0)|16.12.2011 13:25
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Outdoorová kamera[/SIZE]



Zajímáte se o outdoorové kamery? Např. EVOLVE nabízí vedle tradičních "rodinných" videokamer i jeden sportovní outdoorový model. Na co byste doporučovali se zaměřit při dalším vývoji? Jaké máte s těmito kamerami zkušenosti a co je pro vás u nich důležité?“


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
KrocanX (243)|18.12.2011 18:58
vyrobci by se meli zamerit na "želé"...to je strasny porad. A na trhu neni zadna schopna kejmera. Mozna GoPro2, ale o tom zatim moc nevim.. GoPro1 je v 1080p v pohybu nepouzitelny
tomasenkoslav (64)|28.6.2012 11:00
ja si myslim, že vyvojari dobre vedia ake ma splnat outdoorova kamera kriteria....horšie je to už potom dat do reality. hmotnost, rozmer, vydrž baterie, optika (ja som napr. kajakar a hnevaju ma kvapky na optike u HD HERO), cim viac možnosti a funkcii tym viac hmotnosti a žrutu energie.
najhorsie je, ked niekto zvyknuty na vystupy z profi kamery porovnava toto s takouto "nudzovou" kamerou.
Konkretne jak ma ta GoPRO tie cierne upinacie samolepiace systemy, tak je tam taka vola, ze musim medzi tu kolisku a ten "sersam" co uz drzi samotnu kameru vtlacat hruby papier (trebars vystrihnuty kusok z krabice od topanok) aby to nemalo taky velky loger. Ked to mam na MTB ale aj na hokejovej helme tak mi ju(helmu) stale tlaci hmotnost kamery "do očí".