Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Plazma Panasonic TX42G30E nebo TX42ST30E?

Tomi71 (189)|14.12.2011 11:06
Ahoj! Můžete mi někdo poradit? Rozmýšlím se při koupi mezi plazmou Panasonic TX42G30E nebo TX42ST30E. Rozhodnutý jsem pevně pro plazmu, pro Panasonic, a pro neoplasmu. O 3D jsem před tím ani neuvažoval, ale můžete být do budoucna nachystané, cena je u obou necelých 15 tisíc a bylo mi řečeno nebo jsme někde četl, že bez ohledu na to, že je u ST30E že D je tam i lepší obraz – lepší procesor. Nevím jak se ještě nedávno pohybovala cena, prý snad i přes 20-25 tisíc. Myslíte, že cena půjde ještě dolů, že se dá počítat v lednu při výprodejích s akcí u těchto TV? Nebo raději vzít už teď vzhledem ke zdražení a zvýšení dph po novém roce? Díky a všem hezké svátky
milvon (56)|14.12.2011 11:32
"Zdravim a pozdravujem…

Pomozte mi rozhodnut sa medzi dvomi bednickami…obidve s rovnakou cenou:

Panasonic TX-P42G30E
Panasonic TX-P42ST30E

Hlavne riesim dilemu s obrazovkou ( ci je 2D or 3D ma nezaujima )
1. G30 ma Infinite black a ST30 Infinite Black PRO…obidve 5.000.000:1...
2. G30 ma THX a ISF mod, ST30 nie

A este jeden rozdiel: G30 ma USB HDD zaznam/nahravanie, ST30 nie…

ST30 by mala mat lepsi panel, ozeliet funkcie THX, ISF, USB HDD alebo nie a radsej siahnut po G30 aj ked s trosku slabsim panelom?

Co by ste si vybrali z tychto dvoch modelov?

Vdaka za tipy." - rovnaka tema

nejake informacie najdes tu:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=26540&page=94

a tam su aj dalsie odkazy, kde sa riesi tebou spominany vyber...
Kanape (125)|14.12.2011 13:49
[quote=Tomi71;384653]Ahoj! Můžete mi někdo poradit? Rozmýšlím se při koupi mezi plazmou Panasonic TX42G30E nebo TX42ST30E. Rozhodnutý jsem pevně pro plazmu, pro Panasonic, a pro neoplasmu. O 3D jsem před tím ani neuvažoval, ale můžete být do budoucna nachystané, cena je u obou necelých 15 tisíc a bylo mi řečeno nebo jsme někde četl, že bez ohledu na to, že je u ST30E že D je tam i lepší obraz – lepší procesor. Nevím jak se ještě nedávno pohybovala cena, prý snad i přes 20-25 tisíc. Myslíte, že cena půjde ještě dolů, že se dá počítat v lednu při výprodejích s akcí u těchto TV? Nebo raději vzít už teď vzhledem ke zdražení a zvýšení dph po novém roce? Díky a všem hezké svátky[/quote]

O kolik je dražší 20% DPH v příštím roce oproti 20% DPH v letošním roce?